°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Vyrastala v netradičnej rodine: Toto je dôvod, prečo je česká legenda bezdetná!

Karel Gott a Jitka Zelenková
Karel Gott a Jitka Zelenková
Zdroj: Tv Prima
01.12.2020 13:30

PRAHA _ Mnohí si mysleli, že proste uprednostnila kariéru. Česká speváčka Jitka Zelenková ale prezradila, že nie je rodinný typ. Navyše, sama zažila menej tradičný model rodiny a bála sa, že jej dieťa by mohlo zažívať to isté.


Speváčka Jitka Zelenková sa o svojej rodinnej situácii rozrozprávala pre Televíziu Seznam. Do 18 rokov vyrastala u otca, potom začala žiť s mamou. „Boli sme na sebe závislé. Keď som ju ako malá nemala, tak som ju chcela pre seba,” prezradila brunetka, ktorá sa od mamy osamostatnila vo veku 32 rokov. 

Karel Gott a Jitka Zelenková (vpravo)
Karel Got a Jitka
Zdroj: ČT

Tento model rodiny, aký zažila, sa evidentne odrazil aj na tom, že sama deti nikdy nemala. Toto rozhodnutie pritom mnohí ľudia označujú za sebecké. „Nie som rodinný typ, takže by som to nenazývala sebeckosťou. Asi si to nesiem z detstva, že som sa podvedome bála, aby som nekopírovala model svojich rodičov,” vyjadrila sa speváčka. 

Každú funkčnú rodinu obdivuje, ale... „Neľutujem, že to nie je môj prípad. Dokonca ani nemôžem povedať, že by som obetovala rodinu kariére,” tvrdí. 

Petr Kolář, Karel Vágner a Jitka Zelenková
Petr Kolář, Karel Vágner
Zdroj: TV Barrandov

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Karel Gott a Jitka Karel Gott a Jitka Petr Kolář, Karel Vágner Jitka Zelenková a Karel Jaromír Nohavica a Jitka Jitka Zelenková a Helena

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články