Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

48-ročná herečka oslávila narodeniny: Takto pobehovala NAHÁ po záhrade!

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Zdroj: Instagram
28.09.2020 20:00

LOS ANGELES - Wau! Herečka Gwyneth Paltrow oslávila v nedeľu 48. narodeniny. Pri tej príležitosti zverejnila na sociálnej sieti Instagram fotku, ktorou ľuďom vyrazila dych. Očarujúca blondínka na nej totiž celkom nahá pózuje v záhrade. Pokochajte sa aj vy pohľadom na jej dokonalé krivky!


Šoubiznis je plný žien, ktoré sú aj s pribúdajúcimi rokmi stále rovnako očarujúce. Mnohé slávne päťdesiatničky svojím vzhľadom priam vyrážajú dych a je jasné, že ani Gwyneth Paltrow sa pomaly, ale isto blížiacej sa päťdesiatky, báť nemusí.

Dôkazom je fotka, ktorú herečka v nedeľu zverejnila na svojom Instagrame. Vo svojej záhrade sa totiž nechala zvečniť celkom nahá, ale prsia a intímne partie si rafinovane skryla. Slávna blondínka dostala množstvo pozitívnych reakcií nielen od followerov a priaznivcov. Obdivom a gratuláciami nešetrilni ani mnohé rovnako slávne kolegyne a kolegovia. 

Viacerých uživateľov zaujal komentár od herečkinej dcéry - 16-ročnej Apple. Tá pod fotku napísala len „Mami!” Oscarová herečka má dcéru s exmanželom - spevákom Chrisom Martinom. Okrem nej ich spája aj syn Moses. Od roku 2018 je vydatá za Brada Falchuka. 

48-ročná Gwyneth Paltrow zverejnila na Instagrame takýto odvážny záber.
Gwyneth Paltrow
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články