Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Známu speváčku poznačila karanténa: Ehm, mnohé by túto FOTO fakt nezverejnili!

Lily Allen
Lily Allen
Zdroj: SITA
25.06.2020 20:00

LONDÝN - Nemá problém! Speváčka Lily Allen (35) verejnosť už neraz šokovala. Kontroverzné správanie je jej totiž dosť blízke. Svetu sa tiež pokojne ukáže aj v takom svetle, ktoré by pre mnohé celebrity bolo neprípustné. Veď sa pozrite na záber, ktorý najnovšie zverejnila na instagrame.


Výstredné účesy a bláznivé kreácie sú súčasťou viacerých umelkýň. Obľubuje ich aj speváčka Lily Allen. Tá svojho času vystriedala na hlave hádam všetky možné farby. Pohľad na jej aktuálny účes však určite mnohých šokuje. 

Lily Allen mala kedysi aj takéto vlasy.
Lily Allen

Speváčka totiž na instagrame zverejnila fotku, na ktorej bez okolkov predviedla svoje šediny a tvár bez štipky mejkapu. Lily záber nekomentovala, pridala len emotikon babičky. 

Lily Allen ukázala šediny. Mnohé ženy by na zverejnenie takejto fotky nemali odvahu.
Lily Allen
Zdroj: Instagram

Neupravené šediny sú zrejme spôsobené tým, že v dôsledku koronavírusu sa Lily zdržiavala doma. A hoci speváčka svoje vlasy zanedbávala, o jej figúre sa to povedať nedá. Brunetka sa môže pochváliť výstavnou postavičkou.

Lily Allen je v skvelej forme.
Lily Allen
Zdroj: Instagram

Lily Allen konečne prežíva priaznivé obdobie. Svoj podiel na tom určite má jej partner David Harbour, s ktorým je údajne aj zasnúbená. Speváčka toho v minulosti prekonala až-až. Mala totiž problémy s alkoholom a drogami. Náročné pre ňu boli aj chvíle, keď dvakrát potratila. S bývalým manželom Samom Cooperom má dve dcérky.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lily Allen Lily Allen mala kedysi Lily Allen ukázala šediny. Lily Allen Lily Allen je v Lily Allen sa na Lily Allen s dcérkami.

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články