°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Známa speváčka vybehla na kávu: Preboha! Len v mikine a gaťkách

Lady Gaga
Lady Gaga
Zdroj: profimedia.sk
22.06.2020 17:00

LOS ANGELES - Zabudla sa obliecť?! Lady Gaga (34) patrí medzi jedincov, ktorí svojími outfitmi už neraz šokovali verejnosť. Svojej povesti nezostáva nič dlžná, ani je keď je reč o oblečení na všedný deň. Speváčka sa v poslednom čase premávala ulicami v legínach a podprsenke. Naposledy sa ukázala na verejnosti v ružovej minike, ku ktorej si dala len nohavičky.


Na topkách sme už spomínali, že sa postava speváčky Lady Gaga v poslednom čase viditeľne zaoblila. Či je za tým tehotenstvo alebo slávna blondínka len počas karantény pribrala, nevedno. Isté ale je, že chvíle v spoločnosti frajera Michaela Polanskeho si užíva.

Paparazzi ich spolu nafotili aj v uplynulých dňoch. Zaľúbenci sa vybrali na prechádzku a kávu. Obaja si zodpovedne kryli tvár rúškom, no pozornosti bulvárnych fotografov neušli. Svoj podiel na tom určite malo i to, źe blondínka pôsobila dojmom, akoby z domu odišla uprostred toho, ako sa obliekala. 

Speváčka mala na sebe ružovú oversize mikinu, ku ktorej si nič viac nedala. Pri chôdzi tak ukázala nielen svoje nohy v plnej paráde, ale aj nohavičky. Nuž, Gaga... Čo viac k tomu dodať?

Lady Gaga a Michael Polansky na prechádzke. 
Lady Gaga
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Lady Gaga sa nedávno Lady Gaga a Michael Lady Gaga Lady Gaga a Michael Lady Gaga a Michael

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články