°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Promi pár v uliciach: On prevetral potetované telo, ona prsia bez podprsenky!

Justin a Hailey Bieber
Justin a Hailey Bieber
Zdroj: Twitter/Meena Bhatiya
27.05.2020 22:00

MALIBU - Vybelhli do ulíc! Justin Bieber (26) a jeho manželka Hailey (23) tvoria pár, ktorý nemožno len tak prehliadnuť. Aj preto neušli pozornosti paparazzov, keď nedávno vybehli na prechádzku. Obaja sa zladili do ružovej farby a vystavili na obdiv svoje figúry.


Justin Bieber bol idolom mnohých dievčat, avšak jeho srdce si uchmatla modelka Hailey Bladwin. Spevák z nej v roku 2018 urobil pani Bieberovú a zdá sa, že v manželstve si nažívajú celkom harmonicky. 

Hoci v prípade mnohých párov mala karanténa v dôsledku koronavírusu na ich vzťah negatívny dopad, zdá sa, že u Bieberovcov tomu tak nebolo. Aspoň takýmto dojmom pôsobia ich príspevky na sociálnych sieťach. 

Aj keď si manželia idylku vo dvojici užívali, pred pár dňami sa predsalen vybrali na prechádzku v spoločnosti bodyguardov. Justin si trošku zahádzal basketbalkou na kôš a potom si zbehli pre kávu. Hrejivé slnečné lúče sa postarali o to, že spevák si nedal na seba tričko. Pochválil sa tak mnohými tetovaniami, ktoré zdobia jeho telo. Hailey sa premávala bez podprsenky, čo bolo pri pohľade na ňu jasné každému. 

Justin a Hailey Bieberovci v uliciach.
Justin Bieber, Hailey Bieber
Zdroj: profimedia.sk

Je vám tento pár sympaticky?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 998Galéria

Justin a Hailey Bieber Justin a Hailey Bieber Justin a Hailey Bieberovci Hailey Bieber Hailey Bieber

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články