°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

KORONAVÍRUS kosí aj filmové plátno: Nakazený je silák z Hry o tróny aj hviezda Skrytej vášne!

Ďalší známi herci oznámili pozitívne testy na vírus COVID 19.
Ďalší známi herci oznámili pozitívne testy na vírus COVID 19.
Zdroj: Instagram
17.03.2020 10:37

ŠPANIELSKO/NÓRSKO - Počet nakazených obávaným koronavírusom naďalej stúpa a nákaza neobchádza ani hviezdy filmového plátna. Po Tomovi Hanskovi a jeho manželke, či hollywoodskom fešákovi Idrisovi Elbovi hlásia pozitívne testy aj ďalší herci.


Vírus COVID19 najnovšie ochromil aj severského siláka Kristofera Hivju (41). Ten sa preslávil najmä úlohou Tormunda v megaúspešnej sérii Hry o tróny. Hoci bol jeho test pozitívny, herec našťastie pociťuje iba veľmi mierne príznaky. „Mrzí ma, že vám musím oznámiť, že som dnes mal pozitívny test na COVID 19, Corona vírus. Moja rodina i ja sme v dobrovoľnej izolácii doma, až dokiaľ to bude potrebné. Tešíme sa dobrému zdraviu - ja mám len mierne príznaky chrípky,” zdôveril sa Kristofer na svojom Instagrame.

 

Herec Kristofer Hivju sa lieči v domácej karanténe.
KORONAVÍRUS kosí aj filmové
Zdroj: Instagram K.H.

Ďalšou, ktorá fanúšikom priznala alarmujúce správy, je hviezda telenovely Skrytá vášeň Danna Garcia (42). Herečka najskôr uviazla v španielskom Madride a ešte minulý týždeň sa posťažovala fanúšikom na nehorázne ceny leteniek, ktoré letecké spoločnosti neváhali vyhnať až do výšky 3000 eur. Herečka sa tak nedostala do svojho domova v Mexiku a zostala odlúčená od svojho dvojročného synčeka Danteho.

Danna García uviazla tisícky kilometrov od svojho syna Danteho.
KORONAVÍRUS kosí aj filmové
Zdroj: Instagram D.G.

Seriálovú Normu navyše v Španielsku začali trápiť zdravotné ťažkosti. Nechala sa preto otestovať i na nový vírus. Výsledky boli, žiaľ, pozitívne. „Som v poriadku a izolovaná. Vyhýbam sa kontaktu s ľuďmi. Som v šoku, keď vidím ľudí v baroch a na diskotékach. Je to vážne, vyhýbajte sa kontaktu, prečo ste takí tvrdohlaví?” apeluje na ľudí brunetka.

Nakazená novým vírusom je aj herečka Danna García
KORONAVÍRUS kosí aj filmové
Zdroj: Twitter D.G.

Vírus sa šíri obrovskou rýchlosťou po celom svete a pri hviezdach strieborného plátna, pre ktoré je cestovanie takmer každodennou súčasťou ich práce, je pravdepodobné, že prípadov bude pribúdať aj v ich radoch.


Galéria

Ďalší známi herci oznámili Herec Kristofer Hivju sa Danna García uviazla tisícky Nakazená novým vírusom je Pozitívne testy mali minulý

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články