°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Modelka na dôchodku bez šiat: Jej telo... DOKONALOSŤ!

Gisele Bündchen
Gisele Bündchen
Zdroj: SITA
14.03.2020 20:00

KOSTARIKA - Tip-top! Hoci Gisele Bündchen (39) v roku 2015 ohlásila, že ide do modelingového dôchodku, objektívom sa nevyhýba. Zbožňujú ju aj paparazzi, ktorým nemá problém ukázať svoju nenalíčenú tvár, či bezchybnú postavičku v plavkách. Čo hovoríte na jej krivky vy?


Brazílska modelka Gisele Bündchen je krásna žena. Nečudo, že keď sa ako 14-ročná začala zaujímať o modeling, tak uspela. Za sebou má skvelú kariéru a viackrát kráľovala rebríčku najlepšie zarábajúcich modeliek sveta. Pred piatimi rokmi sa však rodáčka z Brazílie rozhodla zvoľniť pracovné tempo a ohlásila, že ide do modelingového dôchodku. „Bude sa sústrediť len na špeciálne projekty a chce viac času venovať rodine,” uviedla v tom čase jej hovorkyňa a sestra v jednom - Patricia. 

Gisele si totiž popri kariére stihla založiť aj rodinu. V roku 2009 sa vydala za hráča amerického futbalu Toma Bardyho, s ktorým má dve ratolesti.  

Pri pohľade na figúru slávnej modelky znie neuveriteľne, že je dvojnásobnou mamičkou. Kráska sa totiž pýši postavičkou, na ktorej by ste len márne hľadali nejaké nedostatky. V uplynulých dňoch ju vystavila na obdiv počas fotenia na pláži. Neušla ani pozornosti paparazzov, ktorých zábery rozhodne ulahodia očiam mnohých mužov. 

Gisele Bündchen
Zdroj: profimedia.sk

Gisele Bündchen
Zdroj: profimedia.sk

Má podľa vás Gisele Bündchen dobrú postavu?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 1167Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články