°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Speváčke sa na žúre drali silikóny z výstrihu: Muž podal pomocnú ruku!

Cardi B
Cardi B
Zdroj: SITA
27.01.2020 20:00

LOS ANGELES - Neprekvapila! Veľkolepému odovzdávaniu hudobných cien Grammy predchádzala sobotná party, ktorú usporiadal producent Clive Davis. Jeho pozvanie prijali mnohé hviezdy šoubiznisu. Medzi nimi aj raperka Cardi B (27), ktorá už tradične stavila na kreáciu, z ktorej jej išli každú chvíľu vypadnúť jej silikónové prsiská.


Hoci top udalosťou uplynulého víkendu bolo odovzdávanie cien Grammy, pozornosť si určite zaslúži aj párty, ktorá sa konala večer predtým. Na žúr známeho producenta Clive Davisa zavítalo viacero hviezd. Ruka v ruke prišli napríklad staronoví zaľúbenci Jessie J a Channing Tatum, nechýbali speváčky Janet Jackson, Paula Abdul, Cindy Lauper, či Avril Lavingne a Nicole Scherzinger. 

Prekvapením bola napríklad aj účasť legendárneho Ozzyho Osbourna. Ten len nedávno priznal, že trpí Pakinsonom. Spoločnosť mu robili manželka Sharon a dcéra Kelly.  

Ozzy Osbourne zavítal na párty s dcérou Kelly a manželkou Sharon.
Kelly Osbourne, Ozzy Osbourne
Zdroj: SITA

Rozhodne najväčšiu pozornosť však na seba strhla raperka Cardi B. Tá si opäť raz obliekla kreáciu s výrazným výstrihom, ktorý akoby len zázrakom udržal jej silikónové "lopty". Po boku vulgárne pôsobiacej hviezdičky nechýbal jej manžel Offset. Ten počas pózovania fotografom chytal svoju ženu za prsia, akoby chcel dať najavo, že má všetko pod kontrolou...

Cardi B bola opäť raz stredobodom pozornosti.
Cardi B
Zdroj: SITA

Cardi B a Offset vedia, ako zaujať.
Cardi B a Offset
Zdroj: profimedia.sk

Je podľa vás nevkusné, že sa Cardi B takto prezentuje?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 750Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články