°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Známej Češke (47) mladý manžel (31) prospieva: Aha, takto vyzerá v plavkách!

Vendula Svobodová
Vendula Svobodová
Zdroj: Instagram VP
24.01.2020 09:59

REUNION - Hoci prvý manžel bol o 33 rokov starší, ten tretí má o 16 rokov menej ako ona. A Vendule Svobodovej (47), dnes teda už Pizingerovej, mladý muž po jej boku naozaj prospieva. Svoj profil na Instagrame má plný cestovateľských fotiek z divočiny, no najnovšie prekvapila klasickou plážovou snímkou v plavkách.


Aj keby bola vydatá šesťkrát, vždy bude Vendula známa ako Svobodová. Je totiž vodovou po slávnom českom skladateľom Karlovi Svobodovi, ktorý v roku 2007 spáchal samovraždu. Po jeho smrti už stihla povedať áno dvakrát – Patrik Auš však nebol ten pravý. Zdá sa, že Josef Pizinger áno. 

Vendula Svobodová s tretím manželom Josefom Pizingerom
Známej Češke (47) mladý
Zdroj: Instagram VP

Aktuálny manžel je od blondínky mladší o 16 rokov a dokonca je synom jej kamarátky. Napriek tomu im to už roky klape a zdá sa, že majú kopec spoločných záujmov. Hoci má Vendula 46 rokov, bez problémov chodí so svojím mladým partnerom na výlety mimo civilizácie a zdoláva túry, na aké sa bežný dovolenkár asi ani nevyberie. 

Preto teraz príjemne prekvapila fanúšikov, keď zverejnila úplne bežnú plážovú fotku. Mnohí sa čudovali, že vie aj oddychovať a konečne nie je v neustálom pohybe. A tiež ju pochválili, ako dobre vyzerá. „Je vidieť, že vám mladá krv neobyčajne prospieva, a to je dobre,” skonštatovala jedna z komentujúcich. 

Známej Češke (47) mladý
Zdroj: Instagram VP


Galéria

Vendula Svobodová Vendula Svobodová s tretím Vendula Svobodová Vendula Svobodová s tretím

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články