Kedysi hviezdička, dnes totálna zúfalka: Preboha, veď ona je tam celkom holá! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Kedysi hviezdička, dnes totálna zúfalka: Preboha, veď ona je tam celkom holá!

Lisa Appleton
Lisa Appleton
Zdroj: profimedia.sk
14.12.2019 20:00

THAJSKO - Čo by neurobila kvôli piatim sekundám slávy... Lisa Appleton (51) sa kedysi venovala fitnessu a bodybuildingu. Pri pohľade na to, ako v súčasnosti vyzerá to však znie až neuveriteľne. Brunetka, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v reaity šou Big Brother, sa usiluje silou-mocou zaujať nahotou. Svoje nahé telo opekala aj počas nedávnej dovolenky.


Plastiky, "náhodné" trpasy a nahota! To je kombinácia, ktorou sa usilujú zaujať viaceré skrachovalé celebritky z Veľkej Británie. Medzi ne patrí i Lisa Appleton, ktorá svojho času účinkovala v reality šou Big Brother. 

Brunetka si pred pár dňami dopriala chvíle oddychu v Thajsku. Kým väčšina ľudí sa slní v plavkách a bikinách, Lisa sa pri hotelovom bazéne prtŕčala celkom nahá. Samozrejme nechýbal fotograf, ktorému s nadšením pózovala. Veď, zmienka v médiách sa vždy zíde...

Fanúšikovia nehanebnej brunetky vedia, že nemá vôbec problém s nahotou. Na twitteri pravidelne zverejňuje zvláštne fotky. Napríklad také, kde na sebe nemá nohavičky. Z toho, že jej telo nie je dokonalé, si ťažkú hlavu nerobí. Skôr naopak. Sebavedomia má na rozdávanie. 

Lisa Appleton sa pri hotelovom bazéne pretŕčala nahá.
Lisa Appleton
Zdroj: profimedia.sk

 

 


Galéria

Lisa Appleton Lisa Appleton sa pri Lisa Appleton Lisa Appleton Lisa Appleton Lisa Appleton Lisa Appleton Lisa Appleton

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články