°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Toto je pravá tvár herečky Andie MacDowell? Juj!

Andie MacDowell
Andie MacDowell
Zdroj: TASR
22.08.2019 22:00

NEW YORK - Herečka Andie MacDowell bola vždy nestarnúcou ikonou. Vďaka mladistvému výzoru bola aj tvárou kozmetickej značky. Dnes, v 61 rokoch, už má aj ona vrásky. Napriek tomu vyzerá stále dobre... Kým ju nepripravenú nenachytajú paparazzi.


Andie MacDowell si najnovšie zahrala vedľajšiu úlohu vo filme Ready or not, ktorý aktuálne s kolegami promuje v USA. Hoci má už 61, na premiére vyzerala naozaj príťažlivo. A to aj napriek tomu, že jej tvár už zdobia vrásky. Tie jej ale z pôvabu veľa neukrojili. 

Toto je pravá tvár
Zdroj: YouTube

Toto je pravá tvár
Zdroj: Instagram AM

Pred kamerami a fotografmi Andie stále vyzerá výborne. Horšie to je, keď ju niekto zastihne nepripravenú. Paparazzi ju totiž zachytili na Manhattane a nevznikli z toho práve lichotivé snímky. Herečka na nich vyzerá podstatne staršie, než pred pár dňami na spomínanej premiére, či na svojich instagramových záberoch. 

Podľa všetkého ale jej vzhľad môžeme pripísať únave. Predsa len v 61 rokoch zvládať celý kolotoč okolo marketingu a neustále chodiť do spoločnosti a na propagačné večierky... To by asi unavilo každého a nejeden z nás by pôsobil strhane. 

Toto je pravá tvár
Zdroj: Profimedia

Ak vás zaujíma aktuálne počasie v New Yorku, kliknite sem»


Galéria

Andie MacDowell Andie MacDowell hrá v Andie MacDowell sa teraz Andie MacDowell zachytili v Andie MacDowell hrá v Andie MacDowell

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články