°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Zrelá herečka medzi sexi modelkami: Zahalená a krásna aj s vráskami!

Andie MacDowell
Andie MacDowell
Zdroj: profimedia.sk
24.05.2019 22:00

CANNES - Nestratila sa! Neodmysliteľnou súčasťou Medzinárodného filmového festivalu v Cannes je aj charitatívne podujatie, ktoré organizuje nadácia amFAR. Jej gala akcie, v rámci ktorých sa zbieraju finančné prostriedky na podporu výskumu a prevencie proti AIDS, navštevujú mnohé slávne modelky. Inak tomu nebolo ani teraz. Medzi kráskami s dokonalými krivkami však žiarila aj 61- ročná herečka Andie MacDowell. Veď, pozrite!


Na amFAR gala sa to vždy hemží celebritnými kráskami, ktoré nič nenechávajú na náhodu. Samozrejmosťou je dokonalá vizáž a starostlivo vybrané outfity. Tie sú pomerne často provokatívne a zvýrazňujú sexepíl ich nositeliek. 

Nuda na červenom koberci nehrozila ani počas slávnostného podujatia, ktoré sa konalo v rámci Medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Perfektne vyzerala herečka Eva Longoria, ktorej sa podarilo schudnúť popôrodné kilogramy, či modelka Kendall Jenner, ktorá bola neprehliadnuteľná vo výraznej ružovej róbe. Jej brazílska kolegyňa Izabel Goulart stavila na odvážny model, ktorý toho z jej božského tela dosť odhaľoval. 

Eva Longoria schudla a vyzerá skvele.
Eva Longoria
Zdroj: Instagram

Kendall Jenner si výrazné farby môže dovoliť.
Kendall Jenner
Zdroj: Instagram

Izabel Goulart sa predviedla v poriadne provokatívnej róbe.
Izabel Goulart
Zdroj: Instagram

Izabel Goulart vie ako zvýrazniť svoj sexepíl.
Izabel Goulart
Zdroj: Instagram

Na slávnostnom koberci však žiarila aj herečka Andie MacDowell. Tá na sebe síce nemala provkatívnu róbu,ale aj tak jej to veľmi svedčalo. Za zmienku stojí i to, že hviezda filmu Štyri svadby a jeden pohreb starne s gráciou. A tak kým mnohé jej kolegyne bojújú s pribúdajúcimi rokmi za pomoci plastických chirurgov, ona si zo svojich pár vrások ťažkú hlavu nerobí. 

Andie MacDowell je krásna žena.
Andie MacDowell
Zdroj: profimedia.sk

Andie MacDowell starne s graciou.
Andie MacDowell
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás vyzerá Andie MacDowell dobre?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 694Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články