Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Tehotná speváčka zverejnila poriadne čudnú FOTO: TOTO by mnohé neukázali!

Stacey Solomon
Stacey Solomon
Zdroj: Instagram
26.04.2019 22:00

LONDÝN - S fanúšikmi sa fakt delí o všetko! Stacey Solomon (29), ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v speváckej súťaži X Factor, momentálne nosí pod srdcom svoje tretie dieťatko. Na instagrame sa pravidelne zveruje s radosťami a starosťami spojenými s tehotenstvom. Fotkou svojho chlpatého bruška ale mnohých zaskočila.


Bez príkras a retuše! Tehotenstvo je krásnym obdobím, avšak mnohé ženy nám dajú za pravdu, že so sebou prináša aj rôzne útrapy. Svoje by o tom vedela hovoriť aj britská speváčka Stacey Solomon. Brunetka totiž zverejnila na instagrame fotku svojho bruška, na ktorom sa jej počas tehotenstva objavili tmavé chĺpky. 

Reakcie fanúšikov boli rôzne. Chlapi boli zväčša zaskočení, že takúto fotku vôbec zverejnila na internete. „Tak toto chcelo veľa odvahy. Neviem, či by sa takto ukázala svetu niektorá iná tehotná celebrita,” znie jeden z komentárov. A veru, pohľad na chlpatý ženský pupok je pomerne zvláštny. 

Pre mnohé tehotné ženy a dnes už mamičky však nie. Viaceré sa Stacey zverili s tým, že mali rovnaký problém. „Na vine sú hormóny. Časom to samé zmizne,” reagovali fanúšičky, ktoré boli nadšené z toho, že speváčka takto dokázala, že aj ona je len obyčajným smrteľníkom. 

Stacey Solomon zverejnila na instagrame fotku svojho chlpatého tehotenského bruška.
Stacey Solomon
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Stacey Solomon Stacey Solomon zverejnila na Stacey Solomon sa s Stacey Solomon si tehotenstvo Stacey Solomon s aktuálnym

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články