Je to oficiálne: Najznámejší pár Hollywoodu sa rozviedol, Angelina si zmenila priezvisko | Topky.sk

Štvrtok, 18. júl 2019. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Je to oficiálne: Najznámejší pár Hollywoodu sa rozviedol, Angelina si zmenila priezvisko

Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt
Zdroj: SITA/Photo by Richard Shotwell/Invision/AP, File
19.04.2019 18:00

LOS ANGELES - Americká herečka a režisérka Angelina Jolie a herec Brad Pitt sú už oficiálne rozvedení.


Informuje o tom agentúra The Associated Press s odvolaním sa na súdne dokumenty. Podľa ich údajov sudca John W. Ouderkirk v piatok v Los Angeles rozhodol, že 43-ročná Jolie a 55-ročný Pitt už nie sú viac manželmi. Angelina sa tiež znovu volá Jolie, a nie Jolie Pitt. Dvojica je v rozvodovom konaní od roku 2016. Posledné podmienky rozvodovej dohody sa ešte finalizujú.

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, a neskôr na francúzskom zámku Miraval.

Tri z detí - Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, Paxa z Vietnamu a Zaharu z Etiópie - si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolie priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne. Dvojica sa rozišla v septembri 2016, pričom Jolie vo svojej žiadosti o rozvod ako dôvod rozchodu uviedla neprekonateľné rozdiely.


Galéria

Angelina Jolie a Brad Americká herečka Angelina Jolie Brad Pitt Angelina Jolie Na túto jednu zásadu

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články