Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Česká herečka (59) nechala podprsenku doma: Bára, veď ti vidno celé prsia!

Bára Štěpánová
Bára Štěpánová
Zdroj: profimedia.sk
15.12.2018 11:00

PRAHA - Dobrý den, prsa ven! Česká herečka Bára Štěpánová (59) je povestná svojským štýlom obliekania. Potvrdila to aj na tohtotýždňovom krste knihy Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh. Umelkyňa zavítala do spoločnosti v čiernom roláku, pod ktorý si nedala poprsenku. Vypomstilo sa jej to vo chvíli, keď pózovala prítomným fotografom. Blesky totiž kompletne odhalili jej prsia.


Bára Štěpánová je dobre známa vďaka účinkovaniu v seriáli Ordinace v růžové zahradě, vo viacerých zábavných reláciách, ale pamätajú si ju aj fanúšikovia filmovej série Básnikov, kde stvárnila Bedřišku. 

Herečka sa v minulosti vyjadrila, že túto rolu nemá veľmi rada. „Tá postava je úplne o ničom. Je tam vlastne len preto, aby sa hovorilo o tom, aké má prsia,” uviedla Bára v jednom z rozhovorov.

Zdá sa však, že herečka sa svojimi bujnými vnadami pochváli celkom rada. Aj tento týždeň sa ukázala v spoločnosti bez podprsenky. Pri pohľade na fotky z krstu knihu nám dáte za pravdu, že si to vyžadovalo riadnu dávku odvahy.

Bára Štěpánová nechala podprsenku doma.
Bára Štěpánová
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Bára Štěpánová Bára Štěpánová nechala podprsenku Bára Štěpánová v Básnikoch Bára Štěpánová v seriali Bára Štepánová vo filme

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, TV Falcon, FS Barrandov

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články