Známy kanadský spevák a otec troch detí: Nebránim sa ďalšiemu dieťaťu | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Známy kanadský spevák a otec troch detí: Nebránim sa ďalšiemu dieťaťu

Kanadský spevák Michael Bublé
Kanadský spevák Michael Bublé
Zdroj: SITA/Photo by Willy Sanjuan/Invision/AP
09.12.2018 16:00

TORONTO - Kanadský spevák Michael Bublé sa nebráni ďalšiemu prírastku do rodiny. Štyridsaťtriročný interpret, ktorý s manželkou Luisanou Lopilato vychováva tri deti, to povedal v rozhovore pre magazín Hello!.


„Je to telo mojej manželky, takže ona je šéfka a ona o tom rozhodne. Nemôžem k tomu nič povedať, ale dúfam, že budem mať možnosť to vyskúšať. Je pre mňa požehnaním mať tri deti a nikdy by som nemal problém, ak by prišlo ďalšie. No, záleží to na mojej krásnej manželke,“ vyjadril sa.

Spevák sa s Lopilato oženil roku 2011 a vychovávajú spolu päťročného Noaha, takmer trojročného Eliasa a päťmesačnú dcéru Vidu. Staršiemu z bratov v novembri 2016 diagnostikovali rakovinu pečene. Spevák však tento rok potvrdil, že zdravotný stav jeho syna sa zlepšuje.

Michael Steven Bublé zatiaľ vydal desať štúdioviek - BaBalu (2001), Dream (2002), Michael Bublé (2003), It's Time (2005), Call Me Irresponsible (2007), Crazy Love (2009), Christmas (2011), To Be Loved (2013), Nobody But Me (2016) a Love (2018). Okrem toho má na konte tri koncertné nahrávky a deväť EP. Získal napríklad štyri ceny Grammy, trinásť Juno Awards či jednu American Music Award.


Galéria

Kanadský spevák Michael Bublé Kanadský spevák Michael Bublé Kanadský spevák Michael Bublé Kanadský spevák Michael Bublé Kanadský spevák Michael Bublé

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články