Pondelok, 29. november 2021. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Zabávač Petr Novotný sa ukázal v spoločnosti: Takto ho zmenili zdravotné ťažkosti!

Petr Novotný v roku 2015.
Petr Novotný v roku 2015.
Zdroj: profimedia.sk
17.10.2018 17:00

PRAHA - Zavítal medzi ľudí! Zabávača a obľúbeného moderátora Petra Novotného (71) už dlhodobo sužujú zdravotné problémy. Tie sa podpísali i na jeho zovňajšku. Známy sedemdesiatnik sa v týchto dňoch ukázal v spoločnosti a nešlo si nevšimnúť, že je o poznanie chudší.


Mŕtvica, infarkt, umelý spánok, operácia prostaty... To všetko boli ťažkosti, s ktorými sa v priebehu posledných rokov musel popasovať zabávač Petr Novotný. A hoci to s ním chvíľkami nevyzeralo najlepšie, momentálne sa cíti už lepšie a dokonca sa ukázal aj v spoločnosti. 

Novotný prijal pozvanie kapely Fešáky, ktorej bol pred rokmi sám členom, aby spolu s nimi oslávil 50 rokov pôsobenia na scéne. Na akciu prišiel spolu s manželkou a pri vystupovaní z taxíka mu pomáhal syn Pavel. Niekdajšia hviezda televíznych obrazoviek mal dobrú náladu a ochotne pózovala prítomným fotografom. 

Pre Novotného boli dlhé roky typické kilá navyše. Vplyvom zdravotných problémov je dnes viditeľne chudší. Jeho najväčšou radosťou sú podľa synových slov milované vnúčatá. 

Petr Novotný so synom Pavlom na tohtotýždňovej spoločenskej akcii.
Petr Novotný
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Petr Novotný v roku Petr Novotný so synom Petr Novotný kedysi Petr Novotný

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, TV Markiza, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články