Princova bývalka úplne holá: Tento ÚLOVOK mal Harry v posteli! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Princova bývalka úplne holá: Tento ÚLOVOK mal Harry v posteli!

Cressida Bonas
Cressida Bonas
Zdroj: SITA
05.10.2018 22:30

LONDÝN - Kedysi ju takto videl len on, dnes celý svet! Cressida Bonas (29) je anglickou herečkou a modelkou, avšak verejnosť ju vníma najmä ako bývalú milenku princa Harryho. Sympatická plavovláska na seba aktuálne strhla pozornosť vďaka odvážnemu zaberu, na ktorom pózuje tak, ako ju Boh stvoril. Pozrite, prečo sa vyzliekla!


Stačilo možno málo a Cressida Bonas by sa dnes pýšila titulom vojvodkyňa. Vzťah s princom Harrym jej však v roku 2014 stroskotal. Zaujímavé však je, že po rozchode spolu dobre vychádzali a blondínka sa dokonca zúčastnila jeho svadby. 

A kým Harry žiari po boku krásnej Meghan, o milostnom živote sympatickej Cressidy sa v médiách príliš nehovorí. V týchto dňoch ale zaujala odvážnym záberom, ktorý vznikol v rámci kampane FishLove. Princova exmilenka pózovala pred objektívom celkom nahá a k telu si tisla malého žraloka. 

„Nadmerný rybolov ničí krásny morský svet a ubližuje komunitám žijúcim na pobreží. Teší ma, že som súčasťou kampane, ktorá sa usiluje skoncovať s nadmerným rybolovom, kým ešte nie je neskoro,” povedala pre Evening Standard mladá herečka. 

Okrem Cressidy sa do kampane tento rok zapojili a Paris Jackson, Sean Penn, či Josh Brolin. Ich FOTO nájdete v GALÉRII>> 

Cressida Bonas pózovala pred objektívom v Evinom rúchu.
Princova bývalka úplne holá:
Zdroj: FishLove

Dali by ste sa nahovoriť na podobné pózovanie?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 503Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, FishLove

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články