Sexi narodeniny známej modelky: Oslávila ich len v tangáčoch! | Topky.sk

Streda, 23. január 2019. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Sexi narodeniny známej modelky: Oslávila ich len v tangáčoch!

Jourdan Dunn
Jourdan Dunn
Zdroj: SITA
09.08.2018 20:00

GRENADA - Darček dala ona im! Modelka Jourdan Dunn oslávila v týchto dňoch 28. narodeniny. Fanúšikovia ju pri tej príležitosti zahrnuli gratuláciami a blahoželaniami. Nevedno, čím bola známa kráska obdarovaná, isté však je, že mužských priaznivcov potešila sexi záberom.


Jourdan Dunn vhupla do sveta šoubiznisu ako 15-ročná. V priebehu rokov získala množstvo zákazok, spolupracovala s modelingovou špičkou a pózovala pre tie najprestížnejšie magazíny. V roku 2008 bola zvolená za modelku roka a stále právom patrí do rebríčkov najatraktívnejších žien sveta. 

Exotická kráska mala v týchto dňoch narodeniny. A oslávila ich ozaj veľkolepo - s priateľkami na dovolenke. Ako mnohé šoubiznisove krásky, aj ona zverejňovala na instagrame momentky v bikinách. V deň narodenín si však Jourdan pripravila niečo špeciálne. Na web dala fotku, na ktorej pózuje hore bez a len v tangáčoch. 

Známa modelka tak vystavila na obdiv svoje božské krivky. Pri pohľade na jej dokonalú postavičku sa až nechce veriť, že je už matkou. Syn Riley sa jej narodil v roku 2009.

Narodeninová foto sexi modelky Jourdan Dunn.
Jourdan Dunn
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás má Jourdan Dunn skvelú postavu?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 342Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram JD, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články