Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Tejto Češke môžete závidieť! Bude hosťom na kráľovskej svadbe

Gabriela Báňová Peacock
Gabriela Báňová Peacock
Zdroj: Instagram
19.05.2018 03:00

LONDÝN - Či chcete, alebo nie, správam o svadbe princa Harryho a herečky Meghan Markle sa v týchto dňoch nevyhnete. Mnohí sympatickému páru fandia, sledujú dianie okolo ich veľkého dňa a dokonca by ani nenamietali, keby sa ho mohli osobne zúčastniť. Takúto príležitosť dostala napríklad rodáčka zo susedného Česka - Gabriela Báňová Peacock, ktorá má ku kráľovskej rodine blízko.


Gabriela Báňová Peacock bola kedysi modelkou a dnes je z nej nutričná špecialistka. Cenné rady dáva ľuďom aj prostredníctvom sociálnych sietí. Tam už pár dní avizovala, že sa chystá na svadbu. Ako vyšlo najavo - na tú kráľovskú!

Sympatická Češka si podľa všetkého plánuje obliecť koktejlové šaty lososovej farby, ktoré doplní klobúkom. 

Pýtate sa, ako sa na hádam najsledovanejšiu udalosť roka dostala? Jednoducho. Vybraným členom kráľovskej rodiny pomáha s vhodným stravovaním a je veľmi dobrou kamarátkou s kráľovninou vnučkou Eugeniou. Tá je dokonca krstnou mamou Gabrielinej dcéry. 

Okrem toho, že sa Gabriela zúčastní Harryho svadby, určite nebude chýbať ani na ďalšej veselici, keď sa vydatou pani stane aj spomínaná princezná Eugénia. Tá svoj zásnuby oznámila v januári a mala by mať svadbu ešte tento rok. 

Gabriela Báňová Peacock počas príprav na kráľovskú svadbu.
Gabriela Báňová Peacock
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články