Streda, 14. apríl 2021. Meniny má Justína, zajtra Fedor.

Kráľovský pár na svadobnej párty: Štýlový príchod, Meghan ohúrila aj v ďalšej róbe!

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu
Zdroj: SITA
19.05.2018 22:40

LONDÝN - Očí mnohých, a nielen Britov, sa dnes upierajú na princa Harryho a americkú herečku Meghan Markle, ktori spečatili svoju lásku svadbou. Diskutovanou záležitosťou boli najmä svadobné šaty nevesty. Očarujúca tmavovláska stavila na pomerne jednoduché šaty. Podobne možno opísať aj druhú róbu, ktorú si nevesta obliekla na oslavu.


V jednoduchosti je krása! Tým sa zrejme riadi nová členka britskej kráľovskej rodiny - Meghan Markle, ktorá sobášom s princom Harrym získala titul vojvodkyňa zo Sussexu. Svoje "áno" mu povedala v róbe od renomovanej britskej návrhárky Clare Waight Keller, ktorá pracuje pre módny dom Givenchy. 

Nádherná kráľovská nevesta: Všetko o šatách Meghan Markle

Meghan však bola očarujúca aj vo svojich druhých svadobných šatách. Róbu od Stelly McCartny si obliekla na recepciu do Frogmore House v areáli Windsorského zámku. Na tú bolo pozvaných len 200 ľudí, ktorí majú s novomanželmi blízky vzťah. Medzi nimi nechýbajú ani hollywoodske hviezdy, vrátane komika a herca Jamesa Cordena, ktorému prischla úloha hostiteľa. 

Za svojimi blízkymi a priateľmi prišli vojvoda a vojvodkyňa naozaj štýlovo. Priviezli sa v elektrickom Jaguári vyrobenom v roku 1968. 

Harry si svoju lásku odviezol na svadobnú hostinu naozaj štýlovo.
Kráľovský pár na svadobnej
Zdroj: SITA

Meghan sa na svadobnej hostine zabávala v tejto róbe. Prezliekol sa aj Harry.
Kráľovský pár na svadobnej
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Vojvoda a vojvodkyňa zo Harry si svoju lásku Meghan sa na svadobnej Vojvoda a vojvodkyňa zo Princ Harry v sebe Princ Harry a jeho Meghan Markle pri výbere Princ Harry a Meghan

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články