°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Známa modelka vyvenčila zajačika: Prvýkrát v spoločnosti a hneď ako manželia!

Heidi Klum a Tom Kaulitz
Heidi Klum a Tom Kaulitz
Zdroj: SITA
18.05.2018 20:00

CANNES - Chce sa vydávať? Medzinárodný filmový festival v Cannes sa pomaličky blíži ku svojmu koncu. Jeho neodmysliteľnou súčasťou je i charitatívne podujatie nadácie amFAR, ktorého sa zúčastňujú mnohé celebrity. Inak tomu nebolo ani tentokrát. Azda najviac pozornosti si uchmatla modelka Heid Klum (44) a jej milenec Tom Kaulitz (28). Na červený koberec pršli vyobliekaní tak, že pripomínali ženícha a nevestu.


Prehliadkou krásnych žien bolo podujatie, ktoré v rámci filmového festivalu zorganizovala nadácia amFAR. Podporiť výskum a prevenciu proti AIDS prišlo množstvo modeliek. Na červenom koberci sa predviedli napríklad Elsa Hosk, Winnie Harlow, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Petra Němcová, ale aj Heidi Klum. 

Posledná spomínaná sa tentokrát nepýšila len dokonalým krivkami. Zaujala aj vďaka tomu, že jej robil garde výrazne mladší milenec Tom Kaulitz. Slávna Nemka a člen kapely Tokio Hotel mali v spoločnosti svoju premiéru. A treba uznať, že im to spolu celkom pristane.

Plavovláska zvolila bielu róbu, vďaka čomu pripomínala nevestu. Tom stavil na čierne nohavice, košeľu a sako rovnakej farby. Fádne ale rozhodne nevyzeral. 

Viac FOTO z podujatia amFAR nájdete v GALÉRII>>

Heidi Klum
Zdroj: SITA

Tvoria podľa vás Heidi Klum a Tom Kaulitz pekný pár?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 224Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články