Zúfalka ukázala na slávnostnom koberci prsia! A nebola jediná... | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Zúfalka ukázala na slávnostnom koberci prsia! A nebola jediná...

Eva Longoria
Eva Longoria
Zdroj: SITA
11.10.2019 22:00

LOS ANGELES - Akcia nabitá sexepílom! Aj tak by sa dalo charakterizovať štvrtokové podujatie amFAR gala, ktorého sa zúčastnilo viacero celebrít. U pozvaných dám totiž prevládali odvážne kreácie, ktoré odhaľovali ich poprsie. Zaujímavý model predviedli napríklad hviezda seriálu Zúfalé manželky Eva Longoria (44), bývalka Justina Biebera - Chantel Jeffries (27), či herečka Victoria Justice (26). Ktorá sa podľa vás obliekla najlepšie?


Štvrtkový večer bol pomerne pestrý, čo sa spoločenských podujatí týka. Viaceré známe tváre sa zišli na charitatívnej akcii organizácie amFAR, ktorá sa zameriava na výskum AIDS. Na slávnostnom koberci sa ukázali prominentné dcéry Paris Jackson a Rumer Willis, speváčka Christina Aguilera, či herečky Gwyneth Paltrow, Lea Michele a Victoria Justice. 

Každá z dám si dala na svojom vzhľade záležať. Avšak niektoré sa rozhodli predviesť svoj sexepíl. Za zmienku stojí outfit poslednej spomínanej - Victorie Justice. Tá si obliekla čierne šaty s hlbokým výstrihom a bohatým zdobením. 

Victoria Justice
Zdroj: SITA

Victoria Justice
Zdroj: SITA

Obdivné pohľady prítomných pánov si užívala aj DJ-ka a bývalá frajerka Justina Biebera - Chantel Jeffries. Tá sexi outfity priam zbožňuje a ukážkovým dekoltom sa pochválila aj tentokrát. 

Chantel Jeffries
Zdroj: profimedia.sk

Chantel Jeffries
Zdroj: profimedia.sk

Popri mladých kráskach pútala pozornosť aj o pár rokov staršia hviezdička. A to herečka Eva Longoria. Róba horčicovej farby mala výstrih, ktorý dosť odhalil brunetkine prsia, avšak šaty boli zaujímavo strihané aj na chrbte.  

Eva Longoria
Zdroj: SITA

Eva Longoria
Zdroj: profimedia.sk

OUTFITY ďalších celebritných krások nájdete v GALÉRII>>

Ktorá z týchto krások sa obliekla najlepšie?

Victoria Justice

144

Chantel Jeffries

68

Eva Longoria

107

Počet hlasov: 319


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články