°C

Pondelok, 26. október 2020. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

Tehotná Carmen Geiss: Fúúúha, intímne FOTO na webe!

Carmen Geiss
Carmen Geiss
Zdroj: Instagram
24.02.2018 11:00

MONACO - Ak si podľa nadpisu myslíte, že je Carmen Geiss (52) momentálne tehotná, dali ste sa nachytať. Len sme vás chceli trošku šokovať a pripraviť na sériu fotografií, ktorými sa známa pracháčka najnovšie pochválila na sociálnych sieťach. Svojská blondínka sa totiž pohrabala vo fotoalbume a tieto zábery - z čias, keď bola v radostnom očakávaní - rozhodne musíte vidieť.


Máte pocit, že vás uškriekaná Geissenka už nemôže ničím prekvapiť? Omyl! Po úprimnej spovedi, v ktorej neváhala prehovoriť o svojom najväčšom trápení, prekvapila svadobnými fotkami (mimochodom, vydávala sa v podväzkoch) alebo aj vydarenými momentkami z minulosti. 

V týchto dňoch Carmen znovu zaskočila svojich priaznivcov. Na instagrame a facebooku totiž zverejnila sériu tehotenských fotografií. Poviete si, že na tom nie je nič zlé. Veď najkrajšie obdobie života si s radosťou zveční každá žena. 

Pri pohľade na spomínané zábery však vami budú lomcovať zrejme zmiešané pocity. „Bože môj! Toto sú určite najodpornejšie a najhoršie tehotenské fotky, aké som kedy videl. Som totálne znechutený! Zverejniť niečo také potrebuje odvahu,” znie jeden z mnohých komentárov šokovaných fanúšikov. 

Viac bizarných záberov tehotnej Carmen Geiss nájdete v GALÉRII>>

Carmen Geiss má na obdobie tehotenstva takúto zvláštnu spomienku.
Carmen Geiss
Zdroj: Instagram

Carmen Geiss a ďalšia z jej čudesných tehotenských fotografií.
Carmen Geiss
Zdroj: Instagram

Sú podľa vás tehotenské fotky Carmen Geiss pekné?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 2189Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články