°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

Geissenka bola z neho hotová: Pozrite sa, ako kedysi vyzeral Róóóbert!

Takto vyzerajú Carmen a Robert Geissenovci dnes.
Takto vyzerajú Carmen a Robert Geissenovci dnes.
Zdroj: telkac
07.04.2017 22:00

KOLÍN - Carmen Geiss (51) vždy vie, ako potešiť svojich fanúšikov! Napríklad tým, že sa s nimi podelí o momentky z rodinných albumov. Najnovšie sa pochválila fotkou, ktorá vznikla, keď mala blondínka len sladkých 20 rokov. A pridala aj bonus - záber svojho miláčika Roberta (53). Čuduje sa niekto, že bola z neho paf?


Sláva a popularita Geissenovcov síce trošku upadá, no svojrázna família z Nemecka má stále dostatok fanúšikov. S nimi radi komunikujú prostredníctvom sociálnych sietí, kde často zverejnia zaujímavé fotografie. 

Značný rozruch narobili svadobné fotky dvojice, či modelingové zábery mladučkej Carmen. Jednou takou momentkou sa pochválila aj v týchto dňoch. So svetom sa však podelila aj o pohľad na zhruba 20-ročného Roberta. 

„Toto je môj miláčik. Vyzeral super! Jeho oči a pery som milovala,” vyznala sa zo svojich pocitov Carmen. Ktovie, či rovnako miluje Roberta aj dnes, keď má oveľa menej vlasov a viac vrások...

Takto vyzerala Carmen Geiss ako 20-ročná modelka.
Geissenka bola z neho
Zdroj: Instagram

Robert Geiss bol v mladosti fešák. Čo poviete?!
Geissenka bola z neho
Zdroj: Instagram

Takto vyzerá Robert Geiss dnes.
Geissenka bola z neho
Zdroj: Instagram

Bol podľa vás Robert Geiss v mladosti fešák?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 1217Galéria

Takto vyzerajú Carmen a Takto vyzerala Carmen Geiss Robert Geiss bol v Takto vyzerá Robert Geiss Svadobná fotka manželov Geissenovcov. Carmen a Robert majú Carmen Geiss ako modelka. Carmen a Robert Geissenovci.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: facebook, RTL, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články