52-ročná Geissenka v EXTRA krátkom tope: Carmen, toto si prehnala! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

52-ročná Geissenka v EXTRA krátkom tope: Carmen, toto si prehnala!

Carmen Geiss
Carmen Geiss
Zdroj: Instagram
23.06.2017 22:00

LONDÝN - Príliš sexi?! Carmen Geiss (52) sa udržiava v dobrej kondícii a popri potulkách svetom si vždy nájde čas na cvičenie. Zrejme aj preto si počas uplynulého týždňa bez výčitiek obliekla top, ktorý končil tesne pod prsiami. Kým mnohí fanúšikovia pri pohľade na prachatú blondínku nešetrili pochvalami, našlo sa tiež dosť takých, čo ju zavalili kritikou. Ako sa outfit známej Nemky páči vám?


Veľká Británia žila v uplynulých dňoch prestížnymi konskými dostihmi, ktoré poctili svojou prítomnosťou aj členovia kráľovskej rodiny. Zaujímavého podujatia sa tento rok zúčastnila aj nemecká pracháčka Carmen Geiss. 

Tá zavítala do Londýna bez svojho milovaného Róóóberta, no nezabudla sa prostredníctvom facebooku podeliť o atmosféru s fanúšikmi. Carmen si dala na svojom zovňajšku ozaj záležať. Na hlave jej nechýbal originálny klobúk. Pomerne búrlivú diskusiu však vyvolala outfitom. Ten pozostával zo sukne s vysokým pásom a čipkovaného topu, ktorý končil tesne pod jej veľkými prsiami.  

„Bože môj! Carmen, zbožňujem ťa a si skvelá žena, no toto si prehnala! K tvojmu veku sa toto vôbec nehodí. Zbytočne ti to zvýraznilo prsia. Vyzerajú akoby boli obrovské,” znejú vybrané z komentárov pod fotkami. „Prepáč Carmen, ale toto ti nevyšlo,” reagoval úprimný fanúšik.Medzi priaznivcami známej blondínky sa ale našli aj takí, ktorí boli nadšení. Čo na Geissenkin outfit hovoríte vy?

Carmen Geiss sa obliekla do krátkeho čipkovaného topu a sukne s vysokým pásom.
Carmen Geiss
Zdroj: Facebook

Carmen Geiss vyvolala týmto outfitom medzi fanúšikmi búrlivú diskusiu.
Carmen Geiss
Zdroj: Facebook

Čo hovoríte na tento outfit?


Galéria

Carmen Geiss Carmen Geiss sa obliekla Carmen Geiss vyvolala týmto Carmen Geiss si užila Carmen Geiss viacerých fanúšikov Carmen Geiss sa zúčastnila

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články