Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Najznámejšia SuperStar sa nevie zbaviť nadváhy: Za XXL telo sa hanbí!

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Zdroj: profimedia.sk
01.05.2017 11:00

HAWAI - Na plavky si netrúfa! Kelly Clarkson (35) už pár rokov bojuje s nadváhou. Kilá sa na ňu nalepili po pôrode dcérky a rovnako tak aj keď prišiel na svet jej synček. V uplynulých dňoch si speváčka spolu s rodinkou dopriala oddych na Havajských ostrovoch. Tam na ňu natrafili paparazzi, ktorí ju zvečnili v nie príliš lichotivých letných šatách.


Hoci väčšina šoubiznisových mamičiek sa po pôrode dostane do skvelej formy priam expresne rýchlo, nájdu sa aj také hviezdy, ktorým to ide o čosi ťažšie. Príkladom je najznámejšia superstaristka Kelly Clarkson. 

Dvojnásobná mamička mala v týchto dňoch 35. narodeniny. Oslávila ich najskôr na dámskej jazde, keď navštívila Universal Studios v Orlande a potom si dopriala oddych s rodinkou na Havaji.   

Hoci po pôrode synčeka Remingtona sa speváčka snažila schudnúť, výsledky na nej zatiaľ príliš nevidno. Kelly maskovala pribratú postavu v neforemných modrých šatách a aj napriek tomu, že sa kryla klobúkom a okuliarmi, paparazzi ju neprehliadli. 

Kelly Clarkson si na plavky netrúfa. Po pláži sa premávala v letných šatách.
Kelly Clarkson
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kelly Clarkson Kelly Clarkson si na Kelly Clarkson si rolu Kelly Clarkson nemá problém Kelly Clarkson a jej Kelly Clarkson má rozkošnú Kelly Clarkson ma s

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články