Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Nedávno sa ledva gúľala, dnes... Wau, superstaristka vyzerá skvele!

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA
23.05.2018 17:00

LOS ANGELES - Očarujúca! Taká bola na nedeľnom odovzdávaní cien Billboard Music Awards 2018 speváčka Kelly Clarkson (), ktorá sa zhostila úlohy moderátorky. Počas večera vystriedala viacero outfitov a hádam každý si všimol, že sa jej podarilo na oblej postave zapracovať. Čo poviete, pristane jej to?


Speváčku Kelly Clarkson netreba nikomu predstavovať. Už čoskoro to bude 16 rokov od dňa, keď sa stala prvou viťazkou úspešnej šou SuperStar. Z talentovanej dievčiny je dnes dvojnásobná mamička. Dcérku River Rose priviedla na svet v júni 2014, synček Remington sa narodil v apríli 2016. Tehotentvá sa na výzore známej krásky podpísali. Pomerne šokujúce boli paparazzi zábery z čias, keď mala blondínka ešte pred druhým pôrodom.

Takto vyzerala Kelly Clarkson vo februári 2016.
Kelly Clarkson
Zdroj: profimedia.sk

Skĺbiť starostlivosť o dve ratolesti a kariéru nie je jednoduché. A zatiaľčo mnohé celebritné mamičky robia všetko pre to, aby sa čo najskôr zbavili kíl navyše, Kelly sa s tým neponáhľala. Namiesto driny a odriekania sa usilovala čo najviac venovať rodine.  

Takto vyzerala Kelly Clarkson zhruba pred rokom.
Kelly Clarkson
Zdroj: profimedia.sk

Pri pohľade na fotky z nedeľného odovzdávania hudobných cien je zrejmé, že blondínke sa podarilo na jej postave zapracovať. Navyše, v kombinácii so správne zvoleným outfitmi vyzerala Kelly ozaj očarujúco. Čo poviete? 

Takto vyzerá Kelly Clarkson dnes.
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články