Hviedznu tehuľku rozpálilo slnko: Aha, čo stvárala so svojou láskou! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Hviedznu tehuľku rozpálilo slnko: Aha, čo stvárala so svojou láskou!

Čo sa to tam dialo?!
Čo sa to tam dialo?!
Zdroj: profimedia.sk
04.07.2016 22:00

RHODE ISLAND - 4. júla sa v Amerike oslavuje Deň nezávislosti. Speváčka Taylor Swifft (26) pri tej príležitosti pozvala k sebe na Rhode Island skupinku priateľov, s ktorými si užila uplynulý víkend. V hviezdnej spoločnosti nechýbali manželia Blake Lively (28) a Ryan Reynolds (39). Atraktívna herečka sa pýšila zväčšenými vnadami a zaobleným bruškom. Nevedno, či zaúradovali tehotenské hormóny alebo páliace slnko, ale v istom okamihu sa na svojho muža vrhla a pred všetkými mu prejavovala náklonnosť.


Paparazzi sa nenudili! Taylor Swift plní v týchto dňoch stránky bulváru románikom s hercom Tomom Hiddlestonom, ktorý vystriedal po jej boku DJ-eja Calvina Harrisa až príliš rýchlo. Zaľúbenci si v uplynulých dňoch užívali sladné ničnerobenie na Rhode Islande, kde však neboli sami. 

Blonďavá speváčka totiž vo svojej rezidencii hostila viacero kamarátov - modelky Gigi Hadid a Caru Delevingne, herečku Ruby Rose s jej milenkou a manželov Blake Lively a Ryana Reynoldsa. Blake nosí pod srdcom ich druhé dieťatko. Ako vidno na záberoch, ktoré sa podarilo spraviť paparazzom, zväčšilo sa nielen jej bruško, ale i vnady. 

Zaľúbenci si šantenie vo vode maximálne užívali. Blake sa dokonca na svojho manžela obkročmo vyskočila a takto ho objímala. Pohotoví paparazzi nelenili a túto intímnu chvíľku hneď zvečnili.   

Blake Lively sa zaoblilo bruško, väčšie sú aj jej vnady.
Blake Lively, Ryan Reynolds
Zdroj: profimedia.sk

Blake Lively sa na svojho miláčika takto vášnivo vrhla.
Blake Lively, Ryan Reynolds
Zdroj: profimedia.sk

Zvyknete si so svojou láskou vymieňať v mori nežnosti?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 189Galéria

Čo sa to tam Blake Lively sa zaoblilo Blake Lively sa na Ryan Reynolds a Blake Blake Lively má šarmu Blake Lively sa ešte Blake Lively a Ryan

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články