°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Novopečená mamička ohúrila v mini, tučná herečka... Radšej preskočiť, ako obísť!

Blake Lively má 4 mesiace po pôrode postavičku, o ktorej Chrissy Metz môže len snívať.
Blake Lively má 4 mesiace po pôrode postavičku, o ktorej Chrissy Metz môže len snívať.
Zdroj: SITA
19.01.2017 20:00

LOS ANGELES - Zaujali! Stredajší večer sa niesol v znamení odovzdávania obľúbených cien People´s Choice Awards, ktoré, ako to už prezrádza názov, udeľújú hviezdam nie odborníci, ale ľudia. Sošku si odniesla domov aj krásna herečka Blake Lively (29). Tá len nedávno rodila, no oblečená v minišatách pútala pozornosť všetkých prítomných. Neprehliadnuteľná bola však aj jej kolegyňa Chrissy Metz (36), ktorá je priam obrovská.


Akékoľvek odovzdávanie cien je príležitosťou, ktorá priláka na červený koberec mnohé hviezdy. Inak tomu nebolo ani na 43. ročníku People´s Choice Awards, ktoré si nedala ujsť ani novopečená mamička Blake Lively. Tá zhruba pred štyrmi mesiacmi porodila druhú dcérku, no v minišatách vyzerala fantasticky. 

Blake si domov odniesla aj sošku. Počas ďakovnej reči nezabudla na svojho manžela Ryana Reynoldsa, mamu a skrášľujúci tím odborníkov, ktorý dokonale zamaskoval, že kráska pred slávnostným večerom spala zhruba len dve hodiny. 

V tmavej róbe sa na červenom koberci predviedla herečka Chrissy Metz, ktorá hmotnostne patrí k tomu najväčšiemu, čo aktuálne Hollywood ponúka. Táto brunetka síce za postavu nedostáva pochvaly, no nedávna nominácia na Zlatý Glóbus ju určite potešila.

Blake Lively predviedla chutné stehienka. Zapózovala si so sestrou Robyn.
Blake Lively
Zdroj: SITA
 

Chrissy Metz nemožno prehliadnúť.
Chrissy Metz
Zdroj: SITA

Je podľa vás Blake Lively pekná žena?

14 % nie
áno 86 %

Hlasovalo: 421Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články