Z krásnej herečky je troska: Preboha, to snáď ani nie je ona! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Z krásnej herečky je troska: Preboha, to snáď ani nie je ona!

Viete, na ktorú známu herečku sa pozeráte?!
Viete, na ktorú známu herečku sa pozeráte?!
Zdroj: profimedia.sk
06.11.2017 20:00

LONDÝN - Ako iný človek! Blake Lively (30) je krásna žena, ktorej šarm obdivuje nielen jej slávny manžel Ryan Reynolds (41), ale aj množstvo iných mužov. Pri pohľade na najnovšie paparazzi fotky však mnohí zostanú zaskočení. Po atraktívnej blondínke niet ani stopy a herečka vyzerá dosť zle. Pozrite!


Kedykoľvek sa Blake Lively ukáže v spoločnosti, vždy ohúri. Po dvoch deťoch má bezchybné krivky, s módou si veľmi dobre rozumie, pekná tvárička a blonďavé vlny dotvárajú vzhľad tejto krásky. Ako iné herečky, aj ona je zvyknutá na to, že súčasťou jej profesie sú i nahota či výrazné zmeny imidžu. 

Jednu takú nelichotivú premenu absolvovala známa blondínka aj v týchto dňoch. Vo Veľkej Británii sa momentálne nakrúca film s názvom The Rythm Section, v ktorom Blake stvárňuje jednu z ústredných postáv – ženskú agentku. Ako prezrádzajú zábery z pľacu, v rámci deja sa krásna blondínka bude musieť prezliecť napríklad aj za bezdomovkyňu.  

Pri pohľade na zničené odrastené vlasy, bledú tvár a rozgajdané oblečenie sa človeku až nechce veriť, že pozerá na atraktívnu Blake Lively. Čo poviete?!

Blake Lively sa vo filme The Rythm Section predvedie aj ako bezdomovkyňa. Paparazzom sa ju podarilo zvečniť počas prestávky a je zázrak, že ju vôbec spoznali.
Blake Lively
Zdroj: profimedia.sk

Spoznali ste na záberoch herečku Blake Lively?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 365Galéria

Viete, na ktorú známu Blake Lively sa vo Blake Lively ako neupravená Blake Lively je očarujúca Blake Lively s manželom Keď Blake Lively zavíta Blake Lively je krásna

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články