Fanynky v šoku: Sexi herec sa vášnivo olizoval so starším mužom - To snáď nie! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Fanynky v šoku: Sexi herec sa vášnivo olizoval so starším mužom - To snáď nie!

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Zdroj: telkac
04.11.2016 20:00

LOS ANGELES - Uff! Ryan Reynolds (40) je charizmatický herec, ktorý sa na nezáujem žien nemôže sťažovať. Jeho manželkou je krásna kolegyňa Blake Lively (29). Tej zrejme okrem šarmu nechýba ani zmysel pre humor. Inak by svojmu mužovi zrejme len ťažko tolerovala jeho bláznivé nápady. Najnovšie sa pred kamerami vášnivo bozkával s moderátorom Conanom O'Brienom (53).


Prečo?! Túto otázku si pri sledovaní šou Conan, ktorú vysiela televízna stanica TBS, položila zrejme nejedna žena. Moderátor Conan O´Brien hostil sympatického herca Ryana Reynoldsa. Spomínaní páni si pre divákov pripravili pomerne nezvyčajné prekvapenie v podobe scénky z obľúbeného romantického filmu Zápisník jednej lásky (The Notebook). 

Ryan a o 13-rokov starší Conan, oblečený v ženských šatách, sa na seba vášnivo vrhli. Ich pery sa na prekvapenie mnohých spojili a hoci sa ich jazyky zrejme nedotýkali, 20 sekundový bozk pôsobil dosť dôveryhodne. 

Reynolds narobili v relácii dosť veľký rozruch aj tým, že konečne prezradil, že ich druhé dieťatko je dievčatko. Dvojica, ktorá ma spolu už jednu dcérku, totiž od septembra pohlavie bábätka tajila. 

Ryan Reynolds a Conan O’Brien sa zahrali na zaľúbencov z romantického filmu The Notebook.
Ryan Reynolds
Zdroj: Instagram

Vášnivý bozk Ryana Reynoldsa a Conana O’Briena.
Fanynky v šoku: Sexi
Zdroj: youtube.com/TBS

VIDEO: Ryan Reynolds a Conan O’Brien si dali pomerne vášnivý, 20 sekúnd trvajúci, bozk (nájdete ho v čase 4:34)

Bozkávali ste sa niekedy s osobou rovnakého pohlavia?

82 % nie
áno 18 %

Hlasovalo: 251Galéria

Ryan Reynolds Ryan Reynolds a Conan Vášnivý bozk Ryana Reynoldsa Ryan Reynolds a Conan Ryan Reynolds svoj bozk Ryan Reynolds a Conan Ryan Reynolds s krásnou Blake Lively porodila Ryanovi

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram;
VIDEO: youtube.com/TBS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články