Blonďavá superstaristka parádne schudla: FOTO ako dôkaz! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Blonďavá superstaristka parádne schudla: FOTO ako dôkaz!

Z Veroniky Stýblovej je dnes riadna sexica.
Z Veroniky Stýblovej je dnes riadna sexica.
01.09.2015 00:00

PRAHA - Nového tela sa nevie nabažiť! Veronika Stýblová (21) vhupla do sveta šoubiznisu ešte v roku 2010, keď skúšala šťastie v šou Česko Slovensko má talent. V tom čase bola ešte bucľatým a nesmelým dievčatkom. Viac rozruchu však narobila v súťaži Česko Slovenská SuperStar, kde vďaka provokatívnym outfitom dokazovala, že už je z nej žena. Dnes má blondínka o 20 kíl menej a prívlastok sexica ju dokonale vystihuje. Čo poviete?!


Nikdy nevyzerala lepšie! Veronika Stýblová, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v tretej sérii Česko Slovenskej SuperStar si je veľmi dobre vedomá toho, že ak chce byť niekto úspešný, len talent mu na to nestačí. Zrejme aj preto robila všetko preto, aby sa zbavila nadbytočných kilogramov. Tie ju v podstate trápili už od malička. 

Veronika sa usilovala schudnúť svojpomocne, no s výsledkom nebola veľmi spokojná. Rozhodla sa preto zveriť do rúk odborníkom, ktorí jej zostavili individuálny jedálny lístok. Ako vidno, vyplatilo sa to. Dnes má blondínka podľa vlastných slov o 20 kíl menej a so svojou novou figúrou sa vo veľkom pýši na sociálnej sieti, 

Fanúšikovia mladej superstaristky sa v názoroch líšia. Skupinka je z Veronikinho nového sexi imidžu nadšená, poniektorí sa zhodujú v tom, že sa im blondínka viac páčila pred tým. Ku ktorému názoru sa viac prikláňate vy?

Takto vyzerala Veronika Stýblová v roku 2010, keď skúšala šťastie v šou Česko Slovensko má talent.
Blonďavá superstaristka parádne schudla:

Veronike Stýblovej sa podarilo zhodiť zhruba 20 kilogramov. Výsledkom sa pochválila na sociálnej sieti.
Veronika Stýblová


Pozrite si tiež: 


Je podľa vás Veronika Stýblová sexi?

10 % nie
áno 90 %

Hlasovalo: 436Galéria

Z Veroniky Stýblovej je Takto vyzerala Veronika Stýblová Veronike Stýblovej sa podarilo Veronika Stýblová si svoje Veronika Stýblová zmenila aj Veronika Stýblová mala počas Veronika Stýblová sa zviditeľnila Takto vyzerala Veronika Stýblová,

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: facebook, TV Markíza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články