°C

Štvrtok, 28. január 2021. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Top trapasy Oscarov: Vášnivý bozk s bratom, záchvat revu, aj padajúca kráľovná!

Hviezdy sa počas oscarového večera občas nevyhnú trapasom.
Hviezdy sa počas oscarového večera občas nevyhnú trapasom.
22.02.2015 21:50

LOS ANGELES – Na tieto momenty sa len tak nezabudne! V nedeľu večer sa koná jedna z najprestížnejších udalostí šoubiznisu - 87. ročník udeľovania cien Akadémie filmových umení a vied. Odovzdávanie zlatých sošiek je ostro sledovanou udalosťou všade vo svete a k televíznym obrazovkám každý rok pritiahne davy nadšencov. Pripomeňte si spoločne s nami okamihy, keď sa hviezdy filmového plátna zosmiešnili.


Kráľovnou oscarových trapasov je nepochybne herečka Jennifer Lawrence. V roku 2013 získala kráska sošku, ktorú si išla osobne prevziať na pódium. Cestou sa chúďatko potkla na schodoch a spadla. Kamery ju pri tom celý čas snímali.
Jennifer Lawrence
Zdroj: SITA

VIDEO: Zhruba mesiac pred tým si herečka na inom odovzdávaní cien roztrhla šaty. 

Problémy s udržaním rovnováhy mala Jennifer aj počas minulého roka. Keď prechádzala po červenom koberci, potkla sa o cestársky kužeľ a znovu sa ocitla na zemi. Nečudo, že celý svet očakáva, či kráska zvládne dnešný večer bez pádu.
Jennifer Lawrence sa po
Zdroj: E!

Trapas v živom vysielaní zažila minulý rok aj televízna hviezda Giuliana Rancic, ktorá sa vo svojej róbe cítila ako princezná. Šaty ospevovala dokonca priamo pred kamerami. Čo ale čert nechcel, pár sekúnd na to jej povolil zips a hoci je na pomoc pribehla aj Kelly Osbourne, opraviť sa im ich nepodarilo.
Top trapasy Oscarov: Vášnivý

Celebritné dámy sú počas oscarového večera sledované najmä kvôli outfitom. Tie sa zväčša vydaria, inokedy nie. Pred rokom zdvíhali ľudia obočie najmä pri pohľade na speváka Pharrela Williamsa. Na jedno z najprestížnejších podujatí totiž prišiel oblečený v čiernych kraťasoch.
Pharrell Williams

Hviezda upírskej ságy Kristen Stewart bola pred dvoma rokmi na odovzdávaní cien neprehliadnuteľná vďaka nezvyčajnému doplnku – barlám. Tými si pomáhala pri chôdzi, ktorú jej komplikovala porezaná noha.
Kristen Stewart na udeľovanie
Zdroj: SITA

Menom Brandi Glanville väčšine ľudí nič nehovorí. Nečudo, že keď sa postavička z reality šou objavila v roku 2013 na oscarovom červenom koberci, tak si každý kládol otázku, odkiaľ mala pozvánku. Podujatie navyše dehonestovala modelom, z ktorého jej každú chvíľu išli vypadnúť prsia.
Hviezdička reality šou Brandi
Zdroj: profimedia.sk

Póza, pri ktorej v roku 2012 vystrčila Angelina Jolie na novinárov svoju nôžku, vyvolala doslova ošiaľ. Na internete dodnes nájdete množstvo koláži, ktorými sa ľudia na základe tejto jednej fotky bavili.
Angelina Jolie na 84.
Zdroj: SITA,

Oveľa väčší rozruch spôsobila Angelina v roku 2000, keď vo svojej ďakovnej reči poznamenala, že miluje svojho brata. Na dôkaz ho pred prítomnými novinármi pobozkala na ústa, čo vyvolalo rôzne špekulácie o inceste. Po rokoch vyšlo najavo, že v ten deň začala ich matka s liečbou rakoviny a toto bol akýsi prejav vzájomnej súdržnosti.
Top trapasy Oscarov: Vášnivý

Pred troma rokmi sa na podujatí ukázal aj herec Sacha Baron Cohen. Ten prišiel oblečený v uniforme z filmu Diktátor a v ruke mal urnu, o ktorej tvrdil, že je v nej popol zosnulého vodcu Kim Čong-ila. V skutočnosti išlo o zmes na palacinky, ktorá skončila rozsypaná na červenom koberci. „Bolo jeho snom zúčastniť sa Oscarov a byť rozprášený tu a na prsiach Halle Barry,“ okomentoval dôvod svojho konania kontroverzný umelec, ktorý tak v podstate svojmu počinu robil reklamu.
Sacha Baron Cohen dorazil
Zdroj: SITA,

VIDEO: Keď sme pri Halle Berry, tá v roku 2002 získala Oscara a jej ďakovná reč je jednou z tých najuplakanejších. Herečka dostala pred kamerami priam záchvat plaču a mala problém dýchať a hovoriť. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, E!, glamourmagazine.co.uk;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články