Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Kontroverzný spevák prekvapuje: Toto by doňho nikto nepovedal!

Marilyn Manson Zobraziť galériu (10)
Marilyn Manson (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - Americký hudobník Marilyn Manson tvrdí, že je hanblivejší, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Štyridsaťšesťročný rodák z Cantonu v Ohiu to uviedol v rozhovore pre americký dvojtýždenník Rolling Stone.

„Som naozaj plachý, aj keď si to možno nedokážete predstaviť,“ povedal a zároveň prezradil, že s priateľkou sa miluje iba potme a počas milostných radovánok nikdy nie je úplne nahý. „Mám strach, že dom zachvátia plamene a v tej chvíli nechcem byť nahý. Nerád sa intímne zbližujem. S dievčaťom som sa sprchoval možno tak dvakrát a aj to v tme. Som veľmi hanblivý,“ dodal rocker.

Marilyn Manson, vlastným menom Brian Hugh Warner, si umelecké meno zostavil z mien dvoch známych osobností - krstné má podľa herečky Marilyn Monroe a priezvisko podľa sériového vraha Charlesa Mansona. Preslávil sa ako člen rovnomennej kapely, ktorá svoj zatiaľ posledný album s názvom Born Villain vydala v roku 2012. Medzi ich najväčšie hity patria skladby ako The Dope Show, Rock Is Dead, Disposable Teens, Mobscene či prerábky ako Sweet Dreams (Are Made of This), Tainted Love alebo Personal Jesus. Manson sa venuje aj filmu. V súčasnosti tvorí pár s fotografkou Lindsay Usich. V minulosti randil napríklad s Ditou Von Teese, Evan Rachel Wood či Rose McGowan. 

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu