Takto trúchli Sylvester Stallone: S krásnymi dcérami na jachte! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Takto trúchli Sylvester Stallone: S krásnymi dcérami na jachte!

Sylvester Stallone si s dcérami užíva dovolenku.
Sylvester Stallone si s dcérami užíva dovolenku.
Zdroj: profimedia.sk
08.08.2012 20:00

FRANC. RIVIÉRA – Smútok utápa vo vlnách! Pred pár týždňami Sylvester Stallone (66) čelil bolestivej strate najstaršieho syna Sagea z prvého manželstva. S jeho odchodom sa však vyrovnáva naozaj otcovsky. Celú rodinu zobral na luxusnú európsku dovolenku a pochválil sa dospievajúcimi dcérami v bikinách.


Rodinná idylka! V súvislosti so smrťou prvorodeného potomka Sagea Stallonea (†36) sa jeho otec dočkal od príbuzných nelichotivých obvinení. Viacerí mu vyčítali, že sa o problémy svojho syna dostatočne nezaujímal a oproti ostatným ratolestiam ho zanedbával. Rovnakú chybu Sylvester už očividne urobiť nemieni. S celou famíliou vrátane manželky Jennifer Flavin si vyrazil za oddychom na juh Francúzska.

Akčný hrdina si ako pravý gavalier prenajal honosnú jachtu. Najväčšiu radosť z nej mali jeho tri dcéry, ktoré mu pred očami rastú do krásy. Sophia Rose (15), Sistine Rose (14) a Scarlet Rose (10) sa nahodili do pestrofarebných dvojdielnych plaviek a spoločnosť otca si vychutnávali plnými dúškami. Neskôr ich totiž zobral aj na adrenalínovú jazdu na vodných skútroch.

Hoci hollywoodsky veterán zostal v tielku, udržiavanú kondíciu nezaprie. Aj napriek blížiacej sa sedemdesiatke má stále vypracované ramená a vyrysovaný hrudník. Ako dlho sa rodinka v európskych vodách zdrží, nevedno. Sylvester však zaručene potrebuje na regeneráciu aspoň zopár týždňov.

Máte už tohtoročnú dovolenku za sebou?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 489


Tip: Máte chuť na Silvestra Stalloneho vo filme? Vyhľadajte ho na telkac.sk


Galéria

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, SITA;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články