Štvrtok18. december 2025, meniny má Sláva, Slávka, zajtra Judita

Exmanžel Marianny Ďurianovej: Nečakané vyznanie pre Adelu... Tu ale niečo nesedí

Český moderátor Libor Bouček ako hosť v talkšou Trochu inak s Adelou. Zobraziť galériu (23)
Český moderátor Libor Bouček ako hosť v talkšou Trochu inak s Adelou. (Zdroj: STVR)

BRATISLAVA – Nečakané vyznanie v priamom prenose! Takto sa dá v skratke opísať moment, keď český moderátor Libor Bouček adresoval Adele Vinczeovej veľmi milé slová. Ale pozor, nebolo to len tak – za lichotením sa skrývalo niečo viac.

Libor Bouček, známy český moderátor, bol hosťom relácie Trochu inak s Adelou, kde sa okrem svojich moderátorských úspechov pochválil aj superschopnosťou – neuveriteľnou pamäťou, ktorá mu vraj umožňuje zapamätať si takmer všetko.


Na konci rozhovoru však prišlo prekvapenie. Bouček adresoval Adele veľmi osobné vyznanie:
„Chcel som ti povedať, že som veľmi rád, že som za tebou na otočku prišiel,“ začal český moderátor. Adela na tieto slová zareagovala svojím typickým podozrievavým výrazom – okamžite totiž tušila, že za lichotením sa skrýva niečo viac. Bouček pokračoval: „Si vlastne prvá žena po dvadsiatich rokoch, za ktorou idem na otočku do Bratislavy.“

Slová nepochybne odkazovali na jeho minulosť. Pred dvadsiatimi rokmi sa totiž krátko oženil s markizáckou tvárou hlavného spravodajstva, moderátorkou Mariannou Ďurianovou. Vzťah a manželstvo trvali len pár mesiacov – 1. júla 2006 si povedali vytúžené „áno“, no už v decembri toho istého roku podali žiadosť o rozvod. Dôvodom mala byť nevera Marianny. A ako Vinczeová zareagovala?

Exmanžel Marianny Ďurianovej: Nečakané vyznanie pre Adelu... Tu ale niečo nesedí (Zdroj: STVR)

Viac o téme: Libor BoučekAdela VinczeováTrochu inak s AdelouSTVR
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu