SENEC - Premiéra filmu Pod parou prilákala do seneckého amfiteátra množstvo známych tvárí. Na červenom koberci zažiarili herecké hviezdy – nechýbala ani Zuzana Vačková, ktorá sa len pár dní po operácii vrátila medzi ľudí, či Hana Vagnerová, ktorá očarila svojím šarmom a sebavedomím.
V nedeľu večer sa v seneckom amfiteátri uskutočnila dlhoočakávaná premiéra filmu Pod parou. Vo filme si zahrali Hana Vagnerová, Judit Pecháček, Alžbeta Ferencová aj Alexander Bárta. Hlavné herecké hviezdy nechýbali ani na červenom koberci. Najväčšiu pozornosť pútala česká herečka Hana Vagnerová, ktorá očarila svojím výzorom aj charizmou. Vyžarovalo z nej sebavedomie a ženskosť – v bielych rifliach a čiernom rafinovanom tope pôsobila mimoriadne sexi.
Na premiére ju sprevádzal režisér Rudolf Biermann. Len pár dní po operácii sa na spoločenské podujatie odhodlala prísť aj herečka Zuzana Vačková – a vyzerala naozaj fantasticky. V červenom kostýme doslova žiarila. Len ťažko by niekto hádal, že ešte nedávno podstúpila náročný zákrok, pri ktorom jej lekári odstraňovali nádor. Zuzana sa postupne vracia do bežného života, ktorého súčasťou boli vždy aj spoločenské akcie.
Na červenom koberci zaujala aj bývalá moderátorka Markízy Lenka Debnárová. Tentokrát stavila na modré šaty, ktoré doplnila netradičnou obuvou – chlpatými šľapkami, ktoré upútali pozornosť všetkých prítomných. Čo myslíte, obuli by ste si ich na takúto udalosť, alebo by ostali na doma ako papuče? Všetky fotografie z premiéry nájdete vo fotogalérii.
A o čom film je?
Jedna z vedeckých teórií tvrdí, že všetci sa rodíme s prirodzeným nedostatkom alkoholu v krvi a naše telo funguje najlepšie, keď dosiahneme a udržíme hladinu alkoholu v krvi 0,5 promile. Učiteľka Martina a jej tri kamarátky sa pustia do bláznivého experimentu, aby túto teóriu overili na vlastnej koži. Akonáhle sa im podarí dostať hladinu alkoholu na požadovanú úroveň, okamžite im to dodá ľahkosť pri vyučovaní a nadhľad pri riešení osobných situácií. Ako ich experiment s pravidelnou konzumáciou alkoholu dopadne a čo spôsobí, ukáže skvele vystavaný príbeh filmu Pod parou. (CinemArt SK)
{{ poll.title }}
{{ poll.title }}
{{ poll.thanks }}
{{ poll.title }}
{{ profiles[profileEvalueated.index].name }}
Zhoda: {{ profileEvalueated.weightPercentage }}%