Piatok23. február 2024, meniny má Roman, Romana, zajtra Matej

Podpásovka! Uniklo VIDEO Dary Rolins z kliniky krásy: Vytočená speváčka REAGUJE!

Zobraziť galériu (13)
(Zdroj: Instagram D.R.)

BRATISLAVA - Speváčka Dara Rolins sa netají tým, že počas svojho života už podstúpila niekoľko plastických operácií a skrášľovacích zákrokov. V minulosti si niekoľkokrát nechala upraviť nos a nie je žiadnym tajomstvom, že rukami chirurga prešli aj jej prsia. O svojich vylepšeniach väčšinou otvorene hovorila, no teraz... Za sebou má ďalšie, ktoré nepriznala!

„Mojím cieľom nie je, nikdy nebolo poprieť Daru. Väčšie prsia dokážu žene zdvihnúť sebavedomie. A aj v prípade môjho nosa, ktorý som si nechala „opraviť“, išlo o vyriešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie o získanie väčšieho množstva sebalásky,“ obhajovala kedysi zákroky krásna speváčka, pričom sa zdalo, že jej nos je takmer nekonečným problémom.

Galéria: Dara Rolins

Okrem estetického hľadiska ju totiž trápili aj zdravotné komplikácie týkajúce sa prepážky v nose. Tento problém dokonca pred rokmi riešila aj s celebritným lekárom z Ukrajiny. Nuž a aktuálne vyšlo najavo, že našu hviezdu to opäť zavialo na estetickú kliniku v zahraničí. Tentokrát išlo o celkový vzhľad tváre, pod skalpel išli i Darine viečka.

Jej "tajomstvo krásy" prasklo v stredu, keď si Darine zábery na svoj Instagram pridal lekár Michele Pascali - plastický chirurg z Talianska. Lekár na svojom profile zverejnil video, kde ukazuje na Darinu tvár a hovorí o faceliftingu, liftingu krku či spomínanej operácii viečok. Dara mu pózovala úplne nenalíčená a teda... Takto by ste ju možno ani nespoznali.

Podpásovka! Uniklo VIDEO Dary
Zobraziť galériu (13)
 (Zdroj: Instagram )

Spomínané video z profilu lekára po pár hodinách zmizlo. No a dôvod je už jasný. Zábery totiž uzreli svetlo sveta bez speváčkinho vedomia. „Rovnako, ako pred dvoma rokmi mal istý doktor potrebu zdieľať so svetom úpravu môjho nosa, tak aj tentokrát sa našiel ďalší, ktorý sa chcel pochváliť zákrokom a že má už seba "Darinku",“ reagovala sklamaná Dara, ktorá počínanie plastického chirurga nazvala podpásovkou. 

Celé jej vyjadrenie nájdete v galérii»

Viac o téme: Dara Rolins
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu