Pondelok25. september 2023, meniny má Vladislav, zajtra Edita

Heribanova (†43) žena ako krásna nevesta: Smutné 7. výročie... Už je z nej vdova

Dano Heriban a Kamila Heribanová Zobraziť galériu (3)
Dano Heriban a Kamila Heribanová (Zdroj: Instagram K.H.)

BRATISLAVA - Čoskoro to bude 7 rokov, čo si svoje áno povedali hereckí kolegovia Dano a Kamila Heribanovci. Bohužiaľ, júlové výročie už nebude spoločnou oslavou vzájomnej lásky, ale iba spomienkou na milovaného muža...

Dano Heriban bol kedysi ženatý s kolegyňou Slávkou Halčákovou, po dvoch rokoch ale prišiel koniec. Neskôr mal vzťah, z ktorého vzišiel syn Theo – ten po rozchode zostal žiť so svojou mamou v Martine. 

Napokon umelec zakotvil v náručí ďalšej kolegyne. „Každý hľadá balans, ako nachádzať všetko v jednej osobe a byť šťastný. Mám pocit, že som ho zavetril a dúfam, že to bude navždy,“ vyjadril sa kedysi pre Rytmus života Dano, ktorý si Kamilu vzal za manželku po 7 rokoch chodenia.

Heribanova (†43) žena ako
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Facebook KH)

Brali sa v júli 2016 a v tom čase už bol na ceste ich spoločný syn Viktor. Neskôr sa im narodil Martin a žili spolu ako šťastná rodina, pričom herec nezabúdal ani na Thea. 

Kamila Heribanová a Dano
Zobraziť galériu (3)
Kamila Heribanová a Dano Heriban s deťmi  (Zdroj: Instagram K.H.)

Bohužiaľ, ich šťastie sa náhle rozbilo. Dano Heriban nečakane zomrel 24. mája vo veku 43 rokov. 7. výročie svadby tak bude o pár týždňov pre vdovu Kamilu nesmierne bolestivé. Namiesto šťastia bude opätovne prežívať nesmiernu bolesť zo straty... 

Niet totiž pochýb, že išlo o šťastný vzťah. Pred pár mesiacmi pre časopis Báječná žena Kamila prezradila, čo si na svojom manželovi najviac váži: „Že sa nehanbí za svoje pocity, a nebojí sa zvučiť ani tie najvnútornejšie myšlienky a prejavy lásky, čo niektorí chlapi vôbec nerobia... Zároveň je veľmi zodpovedný, férový, priamy, inteligentný, starostlivý, čestný a fakt vtipný. Rozosmiať ma vie kedykoľvek, ale keď mi je zle, ponúkne mi rameno...” 

Viac o téme: Dano HeribanKamila Heribanová
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu