Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

"Poloboh" Valábik sa pred kamerami VYZLIEKOL: Stále si to TAM naprával!

Boris Valábik a Marián GáboríkGaléria fotiek (5)
Boris Valábik a Marián Gáborík
Zdroj: Instagram

BRATISLAVA - Bol v rozpakoch! Boris Valábik (36) je nielen hokejovým expertom a vtipným moderátorom, ale mnohé ženy nám dajú za pravdu, že je tiež šarmantným mužom. Tvorcovia relácie S úsmevom po Slovensku sa nedávno rozhodli diváčky potešiť a fešáka s telom gréckeho poloboha pred kamerami vyzliekli.


Boris Valábik je neodmysliteľnou súčasťou hokejového štúdia RTVS, kde spoločne s Mariánom Gáboríkom hodnotia zápasy z majstrovstiev. 

VŠETKO O MAJSTROVSTVÁCH SVETA V HOKEJI NÁJDETE TU!

Valábik už má všetkého dosť: Končím! Ostrý odkaz obmedzeným a zakomplexovaným ľuďom

Rovnako tak je však tiež súčasťou zábavnej relácie RTVS S úsmevom po Slovensku, kde spoločne s Mariánom Čekovským, Jurajom Tabáčkom, Dominikou Kavaschovou a Jankou Kovalčíkovou objavujú krásy a zaujímavé miesta Slovenska. 

V najbližšej časti, ktorú Jednotka odvysiela vo štvrtok večer, sa ocitnú v Piešťanoch. Boris a Marián mali príležitosť vyskúšať si liečivý bahenný kúpeľ. Pred kamery sa postavili zakrytí len plachtou. Valábika však tá jeho poriadne potrápila a neustále si ju musel naprávať tak, aby všetko, čo má zostať skryté, aj zostalo. 

VIDEO: Boris Valábik a Marián Čekovský si vyskúšali bahenný kúpeľ. 

„Ak by som bol vedel, že sa budem dnes obnažovať pred televíznymi kamerami, tak tú svoju poslednú, 7-mesačnú nadobúdaciu kúru pravdepodobne neabsolvujem,” poznamenal k tomu Valábik, ktorý dodal, že aspoň má teraz motiváciu začať opäť chodiť do posilky. 

Galéria fotiek (5)
Marián Čekovský a Boris Valábik
Zdroj: RTVS

"Poloboh" Valábik sa pred kamerami VYZLIEKOL: Stále si to TAM naprával!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články