Utorok, 24. máj 2022. Meniny má Ela, Vanesa, zajtra Urban.

Toto TELO má Rytmus v posteli: Jasmina je hotová BOHYŇA!

Jasmina Alagič VrbovskáGaléria fotiek (4)
Jasmina Alagič Vrbovská
Zdroj: Instagram/ jasmina_alagic

MAURÍCIUS - Tá žena je dokonalá! Aj takéto komentáre sa objavujú pod fotkou, ktorú moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (32) zverejnila na svojom Instagrame. Kráska si aktuálne spolu so svojimi najbližšími užíva dovolenku v exotike. Nuž a v plavkách vyzerá... LUXUSNE!


Jasmina Alagič Vrbovská vyrazila za oddychom a zábavou. Spoločne so svojím manželom raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským, synčekom Sanelom a najlepším kamarátom Milanom sa vybrali na dovolenku na Maurícius. 

Kráska počas oddychu nezabúda na svojich priaznivcov, ktorých má na Instagrame takmer 500-tisíc. Delí sa s nimi o zaujímavé videá a zábery. Že sa rozhodne nenudia, musí byť pri ich prezeraní jasné hádam každému. 

VIDEO: Jasmina Alagič sa na dovolenke rozhodne nenudí. 

Jasmina zverejňuje aj ozaj vydarené zábery. Spomenúť možno spoločnú fotku s manželom a synčekom, či tú, na ktorej pózuje v sexi plavkách. Nečudo, že ju fanúšikovia zahrnuli pochvalnými komentármi. Pani Vrbovská totiž skrýva pod šatami výstavnú postavičku. 

Jedna z fanúšičiek sa pri tej príležitosti zverila s tým, že si rovnaké plavky objednala. Pri ich skúšaní však zistila, že jej vôbec nesedia. Hromžila a nadávala, že sú vyrobené na nereálne dokonalé postavy. „Hm, je to tu! Sú šité na teba,” dodala s pobavením. 

FOTO: Jasmina Alagič Vrbovská vystavila na obdiv svoje dokonalé krivky. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 

Toto TELO má Rytmus v posteli: Jasmina je hotová BOHYŇA!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články