Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Český herec zvádza boj s COVIDOM v nemocnici: Ehm... Splnil sa mu jeho EROTICKÝ SEN!

Miroslav EtzlerGaléria fotiek (4)
Miroslav Etzler
Zdroj: profimedia.sk

PRAHA - Je im neskutočne vďačný! Na topkách sme vás informovali, že obľúbený český herec Miroslav Etzler (56) zvádza boj s COVIDom. Jeho zdravotný stav je natoľko vážny, že skončil v nemocnici na kyslíku. Vyhraté ešte stále nemá... Avšak popri vážnych vyjadreniach sa mu už pomaličky vracia aj zmysel pre humor.


Nečudo, že Etzlerovi sa v uplynulých dňoch nechcelo príliš srandovať. Namiesto toho, aby si mohol užívať život po boku svojej krásnej partnerky a rozkošného trojročného syna, je už pár dní pripútaný na nemocničné lôžko.

S priateľmi, fanúšikmi a okolitým svetom komunikuje prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Tam okrem iného prezradil, že si vyčíta, že odkladal očkovanie. „Pokladám to za veľkú chybu. Kvôli lekárom, svojej rodine a blízkym,” povedal okrem iného Miroslav.

Sympatický herec sa počas víkendu aspoň trošku usiloval vážnu situáciu odľahčiť. „Vždy bolo mojím snom byť v sprche s troma sestričkami. Dnes sa to podarilo,” začal svoj príspevok herec, ktorý si však splnenie svojej erotickej fantázie vôbec neužíval. „Sprcha bez kyslíku. Nič horšie som snáď nezažil. Ani neviem, ako ma doviedli na izbu,” dodal Etzler. Prístup personálu pri tej príležitosti opäť raz vychválil.„Ani neviem, ako im poďakovať. Viem, že som tu kvôli svojej blbosti,” uzavrel. 

Český herec zvádza boj s COVIDOM v nemocnici: Ehm... Splnil sa mu jeho EROTICKÝ SEN!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/FOTO: Instagram, profimedia.sk, ČT, TV Prima Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články