Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Aká matka, taká Katka: Rozborilova svokra je kočka aj po 80-ke!

Vilo Rozboril a jeho manželka Sandra
Vilo Rozboril a jeho manželka Sandra
Zdroj: Facebook V.Ř.
16.06.2021 14:00

BRATISLAVA - Vilo Rozboril už o pár dní oslávi 4. výročie svadby so svojou manželkou Sandrou. A krátko nato bude mať jeho svokra Eva 81. narodeniny. Ale pozrite na tú kočku - na svoj vek vôbec nevyzerá!


Vilo Rozboril sa s lekárkou Alexandrou Novotnou oženil v netradičný deň, a to v pondelok. 26. júna oslávia štvrté výročie svojej svadby a hneď v úvode júla budú mať ďalší dôvod na oslavu. Moderátorova svokra Eva bude mať totiž 81. narodeniny. 

Aká matka, taká Katka:
Zdroj: Facebook V.Ř.

Rozboril sa už niekoľkokrát vyjadril, že má veľmi dobrú svokru a tradičné vtipy o svokrách na ňu absolútne neplatia. Navyše pani Eva vyzerá neskutočne dobre a je jasné, že svojej dcére odovzdala veľmi dobré gény. 

Práve Sandra sa najnovšie pochválila spoločnou fotografiou, keď si s mamou dopriali zmrzlinu. „Dnes som si užila krásny deň so svojou maminou,” informovala včera na svojom profile na sieti Facebook. „Aká matka, taká Katka.. obe krásne dámy,” komentoval záber jeden z fanúšikov. Len sa pozrite na tú fotku – verili by ste, že moderátorova svokra bude mať o pár dní 81 rokov? 

Aká matka, taká Katka:
Zdroj: Facebook SR


Galéria

Vilo Rozboril a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články