Sobota, 12. jún 2021. Meniny má Zlatko, zajtra Anton.

Pohľad na dvojicu z Markízy vám vyrazí dych: Stal sa zázrak!

Televízia Markíza
Televízia Markíza
Zdroj: TV MARKÍZA
09.06.2021 14:50

BRATISLAVA - Toto sa vydarilo! Markíza priniesla divákom už viacero projektov, ktoré niektorým jedincom zmenili život. K nim rozhodne patrí šou O 10 rokov mladší. Včera sa na obrazovkách predviedli starí mládenci Ivan a Vašek, z ktorých po skončení nakrúcania boli razom iní muži. Aha!


Ivo a Vašek sa divákom predstavia ako kamaráti, ktorí žijú na ranči v Devínskej Novej Vsi. Obaja už roky nemali partnerku a sú osamelí. Pri pohľade na nich je zrejmé, že o svoj zovňajšok príliš nedbajú.  

VIDEO: Ivan a Vašek sa prihlásili do šou O 10 rokov mladší. 

Vašek mal v čase nakrúcania 44 rokov, ľudia mu tipovali o 9 rokov viac. Svoj podiel na tom nepochybne mala hustá brada a dlhé vlasy. Pod rukami odborníkov sa zo zanedbaného metalistu razom stal šarmantný muž. 

Vašek pred premenou.
Pohľad na dvojicu z
Zdroj: TV Markíza

Vašek po premene.
Pohľad na dvojicu z
Zdroj: Tv Markíza

Ivo mal v čase nakrúcania 52 rokov, avšak verejnosť mu tipovala o 10 viac. Okrem botoxu a operácie viečok absolvoval tiež bolestivú operáciu nosa a niekoľko sedení u zubára. Bolesť však rozhodne stála za to. 

Pohľad na dvojicu z
Zdroj: TV Markíza

Pohľad na dvojicu z
Zdroj: Tv Markíza

Kamaráti Ivan a Vašek sa zaradili k rekordérom projektu a ich premena bola jednou z tých najúspešnejších v histórii relácie. Prešli však nielen fyzickou premenou. Obaja sa naučili tancovať spoločenské tance a absolvovali tiež kurz zvádzania. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články