Sobota, 12. jún 2021. Meniny má Zlatko, zajtra Anton.

Ďalší úder pre Meghan a Harryho: S kráľovnou už nemôžu byť ani v jednej miestnosti!

S kráľovnou už ani nemôžu byť v jednej miestnosti!
S kráľovnou už ani nemôžu byť v jednej miestnosti!
Zdroj: SITA/Toby Melville/Pool via AP/Profimedia
17.05.2021 09:00

BRATISLAVA - Od obdobia, kedy princ Harry a jeho manželka Meghan oznámili, že sa vzdávajú oficiálneho postavenia v kráľovskej rodiny a zvyšku jej členov sa odlúčili, museli znášať mnoho rán pod pás. Predsa len, niečo takéto sa v paláci ešte nestalo, no aj niekoľko mesiacov po presťahovaní sa za veľkú mláku sa to medzi rodinou stále neutriaslo. A najnovšie správy mladý manželský pár rozhodne nepotešia!


Zrejme už všetci sme počuli o ikonickom londýnskom múzeu Madame Tussauds, kde je vystavených množstvo jedinečných voskových figurín známych ľudí. Svoje podobizne tam má umiestnené i kráľovská rodina, z ktorej Harry a Meghan pred rokom odišli. 

Po dvanástich mesiacoch od tejto kauzy sa teda múzeum rozhodlo pre radikálny krok. Kým doteraz boli všetky figuríny členov kráľovskej rodiny vystavené vedľa seba, princa a jeho manželku najnovšie odlúčili od ostatných a presunuli na iné miesto. Konkrétne do kategórie "celebrity". 

Figuríny kráľovskej rodiny doteraz stáli vedľa seba
Ďalší úder pre Meghan
Zdroj: TASR

"Múzeum Madame Tussauds v Londýne presunulo modely Harryho a Meghan do svojej úplne novej zóny Awards Party, čo lepšie odráža ich odchod z Frogmoru do Hollywoodu," uviedlo vo vyhlásení svetoznáme múzeum. A hoci ide iba o symbolické gesto, je úplne zrejmé, aký má teraz verejnosť k prominentnému páru postoj...

Meghan a jej manžela Harryho v múzeu presunuli
Ďalší úder pre Meghan
Zdroj: TASR

Po Meghan a Harrym zostalo len prázdne miesto
Ďalší úder pre Meghan
Zdroj: TASR


Galéria

S kráľovnou už ani Figuríny kráľovskej rodiny doteraz Meghan a jej manžela Po Meghan a Harrym

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články