Sobota, 19. jún 2021. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Heringhová má doma už pubertiačku: Z Kollárovej dcéry rastie krásavica!

Andrea Heringhová a Boris Kollár
Andrea Heringhová a Boris Kollár
06.05.2021 10:30

BRATISLAVA - Už dávno nie je tým malým dievčatkom! Reč je o dcérke poslanca Borisa Kollára (55) a bývalej playmate Andrey Heringhovej (40) - Sare Zoe, ktorá začiatkom roka oslávila svoje 11. narodeniny. Hrdá mamina sa na sociálnej sieti Instagram bežne pýši fotkami svojich ratolestí a veru, fanúšikovia na adresu blonďavej školáčky nešetria chválami. Čo poviete, rastie z nej budúca modelka?


Boris Kollár má v našich končinách povesť záletníka, milovníka nežného pohlavia a o jeho plodnosti by sa dalo tiež veľa hovoriť. Dôkazom je fakt, že líder hnutia Sme rodina má 11 detí s 10 rôznymi ženami. Akési špeciálne miesto v tomto jeho "háreme" má Andrea Heringhová, ktorá ako jediná s ním má rovno dve ratolesti - dcéru Sáru Zoe a syna Borisa.

Andrea Heringová má medzi ženami Borisa Kollára špeciálne postavenie.
Heringhová má doma už

Heringhová má ešte syna Nicka, ktorého otcom je jej exmanžel Gabriel Heringh. Bývalá playmate a modelka aktuálne po svojom boku nemá žiadneho oficiálneho partnera. Avšak ako hrdá trojnásobná matka sa na sociálnych sieťach pravidelne pýši fotkami svojich vydarených ratolestí. 

Pochvalné komentáre sa objavujú najmä pod fotkami jej princezničky, 11-ročnej Sárky. „Krásna ako jej maminka,” zhodujú sa fanúšikovia Heringhovej, ktorá má takmer 15-tisíc followerov. A veru, hnedooké blonďavé dievčatko so znamienkom nad ústami by smelo mohlo byť detskou modelkou a s pribúdajúcimi rokmi by ako modelka zrejme tiež našla uplatnenie. Čo vy na to?

FOTO: Sara Zoe sa svojim rodičom ozaj vydarila.

Sara Zoe by mola byť modelkou. Čo poviete?
Andrea Heringhová
Zdroj: Instagram

Andrea Heringhová má z dcérky Sarky veľkú radosť.
Andrea Heringhová
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články