Streda, 4. august 2021. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Ich rozchod šokoval slovenský šoubiznis: Teraz sú spolu a... Zdrhli do Dubaja!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
03.03.2021 14:00

BRATISLAVA - Dopriali si oddych! Raper Separ (34) a speváčka Tina (36) majú za sebou mimoriadne náročné obdobie. Oboch umelcov zasiahli vážne zdravotné ťažkosti a problémy mali aj v partnerskom živote. Keď v lete minulého roka priznali rozchod, mnohí boli v šoku. Aj napriek tomu však bývalí partneri trávia kopec času spoločne a aktuálne si dokonca užívajú dovolenku v exotike.


Prísnejšie opatrenia, chaos, neistota a hrozivé bilancie. Mnohí jedinci sa netaja tým, že zvládať situáciu, ktorá u nás aktuálne panuje, nie je jednoduché. Vybrané poslankyne a niektoré známe tváre šoubiznisu zatúžili prísť na iné myšlienky a vycestovali do exotiky. Aktuálne sa k nim pridali aj speváčka Tina a jej bývalý partner - raper Separ. 

„Beriem gadže na výlet. Tá šikana u nás mi trošku leze už na hlavu,” poznamenal na sociálnej sieti Instagram raper, ktorý svoju bývalku Tinu a deti Aničku i Lea, ktorého má speváčka s futbalistom Richardom Lásikom, zobral do Dubaja. Dvojica sa o fotky z lietadla i dovolenky podelila s followermi na Instagrame. 

Prominentná rodinka si dopriala spoločnú luxusnú dovolenku.
Ich rozchod šokoval slovenský
Zdroj: Instagram

Fanúšikovia dvojice, ktorá sa v lete rozišla, veľmi dobre vedia, že na seba nezanevreli. Spoločne oslavovali narodeniny oboch detí a zrejme aj po návrate z luxusnej dovolenky budú spolu v 14-dňovej karanténe. 

 

Tina, vlastným menom Martina Csillagová, a Michael Kmeť, ktorý vystupuje ako Separ, sa dali dokopy koncom roka 2013. V máji 2014 svoju lásku v tajnosti spečatili svadbou. Vo februári 2015 sa im narodila dcérka, ktorej dali meno Anna. Spolu vychovávali aj syna Lea (8), ktorého má speváčka s futbalistom Richardom Lásikom. V roku 2018 Tina priznala, že trpí sklerózou multiplex. Koncom minulého roka Separ zaskočil fanúšikov, keď priznal, že mu lekári diagnostikovali rakovinu. Začiatkom tohto roka sa nakazil koronavírusom. 


Galéria

Ilustračné foto Aj Tina sa fanúšikom Speváčka Tina a raper Speváčka Tina a raper

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články