°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

Lucia Mokráňová neuveriteľne trpí: Takúto bolesť ešte nikdy necítila!

Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Zdroj: Instagram LM
15.01.2021 18:00

BRATISLAVA - Netuší, čo má robiť! Lucia Mokráňová už mesiace trpí bolesťou zápästia. Najnovšie jej dokonca na ruku pribudla ortéza. Hoci už navštívila aj lekára, zatiaľ sa bolestí nevie zbaviť. A ako tvrdí, nič také hrozné ešte v živote nezažila...


Ako v decembri Lucia prezradila, bolesti jej začali krátko po pôrode. Jej dcérka Tali prišla na svet koncom mája 2020. A po mesiacoch sa bolesti tak vystupňovali, že blondínka neudržala v ruke ani baliaci papier. 

Dnes nie je situácia o nič lepšia. Bývalej markizáckej farmárke a fitneske dokonca pribudla na ruke fixačná pomôcka. „Moje zápästie? je v hroznom stave, tak musím mať ortézu,” zverila sa Mokráňová svojim fanúšikom. 

Lucia Mokráňová neuveriteľne trpí:
Zdroj: Instagram LM

Lucia neustále zbiera rady a tipy, čo by jej mohlo proti bolestiam pomôcť. Zariadila si aj ďalšiu návštevu lekára, ktorú má naplánovanú na utorok. Medzitým ale príšerne trpí. „Takú bolesť som necítila nikdy,” vyhlásila vo štvrtok večer na sieti Instagram. Snáď sa jej konečne podarí nájsť niekoho, kto príde na to, čo sa s jej rukou vlastne deje a dokáže jej od bolestí uľaviť. 

Lucia Mokráňová neuveriteľne trpí:
Zdroj: Instagram LM


Galéria

Lucia Mokráňová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články