°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Nový vzťah hviezdy jojkárskej Zlatej masky: Randí so známym Čechom… Jeho meno v šou viackrát zaznelo!

Eva Burešová sa v šou Zlatá maska skrývala pod kostýmom jednorožca.
Eva Burešová sa v šou Zlatá maska skrývala pod kostýmom jednorožca.
Zdroj: TV JOJ
25.11.2020 09:00

PRAHA - Nový párik šoubiznisu! Herečka a speváčka Eva Burešová (27) len nedávno hviezdila na obrazovkách televízie Joj v šou Zlatá maska. Vystupovala tam v kostýme jednorožca. A darí sa jej zjavne aj v súkromnom živote. České médiá totiž zistili, že má nového priateľa!


Úspešná česká herečka a speváčka má randiť s porotcom kuchárskej šou MasterChef Přemkom Forejtom. Špekulácie o tom, že dvojica tvorí pár vznikli po tom, čo český portál Expres.cz kuchára nachytal, ako vychádza z brunetkinho bytu.

Na záberoch, ktoré portál nafotil, je vidieť, ako Přemek pomáha Eve s triedeným odpadom a jej trojročnému synovi Nathalnielovi otvára dvere na svojom aute. Bolo zjavné, že sa s chlapcom nevidia prvýkrát. A neznámym vraj nemá byť už ani pre jej rodičov. 


Tretia časť jojkárskej Zlatej masky: Úplne nové pravidlá hry a... Jednorožec odhalený!


Šéfkuchár napokon nepriamo priznal, čo medzi nimi je. „Len by som rád objasnil jednu vec. Nie, niesom ženatý a ani som nikdy nebol. A to, čo je medzi mnou a Evičkou, je mi posvätné,“ napísal na sociálnu sieť Forejt, má z predchádzajúceho vzťahu dcéru Stellu. 

Meno Přemka Forejta divákom jojkárskej Masky nie je neznáme. Viackrát totiž zaznelo ako tip z úst porotcov. Pri natáčaní tohto projektu sa však dvojica nestretla - kuchár sa nakoniec neskrýval pod žiadnou maskou. K osudnému stretnutiu prišlo pri projekte Tvoja tvár znie povedome, kde sa spolu ocitli v porote... Hoci len v jednej epizóde. 

Uznávaný český šéfkuchár Přemek Forejt má byť novým priateľom Evy Burešovej.
Nový vzťah hviezdy jojkárskej
Zdroj: Instagram P.F.

K osudnému stretnutiu Evy Burešovej a Přemka Forejta došlo zrejme v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sedeli v jednej porote.
Nový vzťah hviezdy jojkárskej
Zdroj: Instagram P.F.

Eva Burešová hviezdi na Jojke aj v seriáli Slunečná.
Nový vzťah hviezdy jojkárskej
Zdroj: FTV Prima


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články